Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Myszka - wesoły, delikatny dzieciuch :)

Myszka - wesoły, delikatny dzieciuch :)

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:13 09 2013, 12:37
data ważności:13 10 2013
zamieszczający ogłoszenie: Sylwia
Dane zwierzaka:
urodzony: 2013
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Mała Myszka urodziła się ok. 3 czerwca 2013 roku. Dzieciuch z niej wielki jeszcze. Jest burą dziewunią o słonecznym refleksie futerka. Jej długaśny ogonek i wysokie, chudawe nożynki nadają Myszce śmiesznego wyglądu pajączka. Spore uszyska słyszą wszystko i prześmiesznie wyglądają na dziecinnej,małej główce. Pysiulek Myszka ma delikatny, ozdobiony deczko rozpłaszczonym noskiem. Jest maleńka, wiotka ale proporcjonalnie zbudowana. Jej delikatność nie przeszkadza w psotach i ganiankach. Myszka jak to myszka, wszędzie wejdzie wsadzając swój ciekawski nosek w każdą dziurę. Myszka na dzień dzisiejszy nie bardzo lubi nasze głaskanie. Na rączkach wytrzymuje też tyle ile wypada. Ale Myszka garnie się do człowieka, lubi leżeć z nami na kołderce ,lub skakać po nas, wtulać się i przytulać. Pięknie i głośno mruczy nieśmiało wywalając brzuniek. Ale to wszystko odbywa się na Mysi zasadach. To ona woli decydować gdzie i ile nam się należy. Kociczka nie ma czasu na amory bo jest tyle fajniejszych spraw do zrobienia . Pogonienie kulki, wdrapanie się bystro na wysoki drapak, zeskoki i skoki, proszenie o śmietankę lub szyneczkę, zabawy z bratem Mikusiem czy innymi kocimi towarzyszami. Myszka bardzo lubi kocie towarzystwo. Mysia pomaga w sprzątaniu jeżdżąc na ścierce, dosiada zmiotki , sprawdza mokrość wody i jak łapiny na mokrym się ślizgają… Dozoruje jedzenie obiadu i ilość produktów na talerzu. Ogląda telewizję z upodobaniem, szczególnie pilnując paska z przesuwającymi się wiadomościami. Myszka reaguje na swoje imię. Jak usłyszy nasze wołanie to pędzi szybko, mało pajączkowatych nóżek nie plącząc. Słyszy jednak tylko wtedy jak chce.
Nie należy do jadaków. Nie wszystko raczy jeść i trzeba uzbroić się w cierpliwość. Kurczaczek gotowany czasem jest dobry a czasem nie. Puszeczki, saszeteczki, chrupki… wszystko podgryza ale nigdy dużo. Za to kocha śmietankę. Szynkę też lubi. Patrząc niewinnymi oczyskami i miaukoląc zawsze coś użebrze. Jest kochanym kotem pełnym czaru.
Mała szuka domku co ją ukocha. Mysia potrzebuje wiele miłości i czułości. Kocie towarzystwo jest jak najbardziej wskazane, bo Myszka raczej nie powinien być jedynakiem. Ma książeczkę zdrowia. Pięknie korzysta z kuwety i drapaka.

Istnieje możliwość dowozu kota (do uzgodnienia). Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Telefony zastrzeżone nie będą odbierane a rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka: Tel.: 697 541 709 (po godz.16) ; mail: m.aska@wp.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:697 541 709
informacje dodatkowe:
odrobaczony