Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » PILNE!Tak ją wywiozę, by nie wróciła!

PILNE!Tak ją wywiozę, by nie wróciła!

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:05 06 2014, 09:57
data ważności:05 07 2014
zamieszczający ogłoszenie: Sylwia
Dane zwierzaka:
urodzony: 2010
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Kotka pojawiła się nie wiedzieć skąd. Kolejna porzucona bieda bez imienia. Drobna i zabiedzona, znalazła sobie miejsce na jakimś podwórku gdzie kryła się przed niebezpieczeństwem i byle jaka pogodą. Czasem rzucono jej jakiś ochłap do jedzenia. Tak sobie pomieszkiwała ale panu podwórka jej obecność zaczęła przeszkadzać. Postanowił ją wywieźć gdzieś tam, daleko … do lasu, w pola… tak by nie wróciła.
Została szybko zabrana. W kontenerek została włożona „z ręki” więc dotyk człowieka nie jest jej obcy. W chwili obecnej Koteczka jest w Koterii. Przeszła już zabieg sterylizacji. Daje się głaskać, jest spokojna, nie jest agresywna. Tylko jest mocno przestraszona. Musiała wiele przejść w swym kocim życiu ,bo marnie wygląda jak na swoje młode 4 latka.

To kot nie kochany, nie chciany, nikomu nie potrzebny . Bieda , której natura poskąpiła tzw. chodliwej urody. Ludzie szukają pięknych rudych czy długowłosych, a tutaj o pomoc prosi zwykła krówka. Tej pomocy bardzo potrzebuje! W miejsce bytowania wrócić nie może. Tam nic dobrego ją nie czeka. Pan spełnić może swoje groźby. Kot zniknie.

Szukamy Jej pilnie miejsca w sercu, kącika na podwórku czy w mieszkaniu. Rodziny zastępczej co pozwoli koci poczekać na domek. Szukamy domku stałego co ją ukocha ,okaże cierpliwość i da imię. Szukamy domku co w Małej zobaczy potrzebujące opieki stworzenie.

Mamy mało czasu. Proszę spojrzeć w jej oczy , proszę o podarowanie Małej przyszłość. O pokazanie innego, lepszego życia. Z miłością, spokojem i pełną miseczką. Niech skończy się jej czas poniewierki.

Kotka przebywa w Koterii , klatka B-15.
Kontakt w sprawie adopcji: 884-669-136 od poniedziałku do piątku w godz. 14: 00 – 19:00 ; koteriaodkuchni@gmail.com W tytule prosimy o podanie nr ewidencyjnego 14/751
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:884 669 136
informacje dodatkowe:
wysterylizowany