Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Piękny, towarzyski, kochający przytulanie kot Stefan szuka domu

Piękny, towarzyski, kochający przytulanie kot Stefan szuka domu

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:29 09 2014, 10:44
data ważności:29 10 2014
zamieszczający ogłoszenie: Sylwia
Dane zwierzaka:
urodzony: 2010
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Stefan to 4-letni kocur (kastrat), niedowidzący od urodzenia, co nie przeszkadza mu w życiu codziennym. Człowiek bardzo go zawiódł :( Teraz szuka dobrego domu na zawsze!

SZUKASZ KOTA do PRZYTULANIA I ZABAWY? OTO KOT DLA CIEBIE :)

OPIS:

4-letni czarny (z 2 białymi plamami) kastrowany kocur szuka domu jako jedynak lub starszy brat. Zdrowy, niedowidzący, bardzo komunikatywny, pewny siebie. Lubi zabawy z człowiekiem, wymaga sporo uwagi, za którą odwdzięczy się tuleniem i mruczeniem. Nade wszystko ceni towarzystwo człowieka, kocha przytulanie, branie na ręce, siedzenie na kolanach. Potrzebuje ruchu, lubi się bawić, gonić kuleczki, kocie wędki. Umie przebywać w transporterku, nie boi się lekarza. Ma przepiękne, błyszczące futro, które nie wymaga specjalnej pielęgnacji.

Historia kota jest pełna przygód. Kto chce ją poznać i poznać kota zapraszamy do spotkania. Kotu kończy się czas w domu tymczasowym, w którym teraz pomieszkuje. Pilnie szukamy mu nowego domu!

Stefcio został uratowany w 2010 z warszawskich piwnic, leczony u lekarza okulisty wraz z bratem. Bracia znaleźli kochające domu, ale Stefana niestety po 3 latach oddano (ze względów osobistych) i złamano mu serce. Przed uśpieniem uratował go Dom Tymczasowy, gdzie kot niestety nie dogadywał się z innym dorosłym kotem (mimo prób poprawnego łączenia stada), cały czas musiał być izolowany w innym pokoju. Z obecnego DT, które musi opuścić ze względów lokalowych, trafia do nietypowego (ale jedynego, który mamy) DT, gdzie noce i niektóre dni będzie spędzał całkiem sam. To nie są warunki dla tak towarzyskiego kota! :( PILNIE szukamy mu normalnego domu jako JEDYNAKOWI lub jako STARSZEMU BRATU wyraźnie młodziutkiego kotka. Pomagamy w poprawnym połączeniu kociego stadka.

KONTAKT:
e-mail:stefanszukadomu@gmail.com
tel. 504 779 358
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem: 504 779 358
informacje dodatkowe:
odrobaczony
wysterylizowany