Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Prześliczna szylkretowa Ala szuka domu

Prześliczna szylkretowa Ala szuka domu

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:25 07 2013, 13:41
data ważności:24 08 2013
zamieszczający ogłoszenie: Sylwia
Dane zwierzaka:
urodzony: 2006
miasto:Kraków
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Ala, a w zasadzie Allegra, musi znaleźć nowy dom po 7 latach bycia ze mną. Niestety z powodu poważnych życiowych problemów taka jest konieczność, ponieważ chodzi mi głównie o to, żeby Ala była szczęśliwa. Ze mną taka nie będzie. Ala to kot dla kogoś, kto potrzebuje towarzystwa spokojnego, zrównoważonego towarzysza. Ala nie psoci, nie bałagani, nie niszczy, jest stateczna, spokojna, dobrze wychowana. Bardzo lubi wszystkich ludzi, i znanych sobie, i obcych, nie ma problemów z nawiązaniem kontaktu, chętnie wchodzi na kolana, tuli się. Sporo śpi, lubi jeść głównie suchą karmę, ale nie tylko, jest czyściutka.
Jest bardzo ładna, o oryginalnym umaszczeniu, i ma klapnięte prawe uszko, ponieważ jakiś czas temu utworzył się jej na tym uchu krwiak i pozostałością tego jest zniekształcenie, które jej jednak absolutnie nie ujmuje uroku. Allegra ma rozkoszne, miękkie futerko.
Bardzo chciałaby zamieszkać u kogoś, kto pokocha ją tak jak ja. Może mieszkać z innym kotem, jest bardzo opiekuńcza w stosunku do innych zwierzaków, może też mieszkać z psem.
Jest odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana, przebadana pod kątem białaczki i na FIV, jest zdrowa. Ma książeczkę zdrowia.

kontakt:
tel. 605 152 269
mail: lesnaola2@gmail.com
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:605 152 269
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany