Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Pucuś - kotek idealny szuka domu

Pucuś - kotek idealny szuka domu

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:25 07 2013, 12:48
data ważności:24 08 2013
zamieszczający ogłoszenie: Sylwia
Dane zwierzaka:
urodzony: 2010
miasto:Kraków
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Pucuś to 3-letni kocurek, którego wraz z jego rodzeństwem wykarmiłam butelką, gdy do mnie trafił miał tylko 3 tygodnie... Maleństwa zostały prawdopodobnie odebrane matce i oddane do schroniska, gdzie nie miały żadnych szans.
Pucuś wyrósł na dorodnego, 5-kilowego kotka, który nadal myśli, że jest dzidziusiem:) Uwielbia się przytulać, siedzieć na kolanach, podaje czółko do całowania, daje buziaki, jest rozkosznym słodkim koteczkiem. Jest bardzo grzeczny, rezolutny, chętnie się bawi, nie niszczy, jest kotkiem idealnym.

Z powodu życiowych problemów muszę znaleźć mu dom, kogoś, kto go pokocha i zawsze przytuli i pocałuje w czółĸo, a nawet będzie nosił na rękach, bo to słodki ciężar :) Jest to dla mnie bardzo trudna decyzja, ale muszę zrobić wszystko, żeby Pucuś był koteczkiem szczęśliwym.

Pucuś mógłby iść do adopcji wraz ze swoją siostrzyczką, śliczną trikolorką. Oczywiście jeśli ktoś miałby ochotę na cudną, przekochaną parkę słodziaków. Pucuś bardzo lubi inne koty, wychowywał się z psem. Świetnie się dogaduje z innymi zwierzakami.

Pucuś jest czyściutki, kuwetowy, odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany, ma książeczkę zdrowia. Był badany pod kątem białaczki i FIV, jest zdrowy.
Jeśli możesz dać Pucusiowi czułość, miłość i opiekę, na pewno zdobędziesz wiernego przyjaciela i cudownego kompana. No i niezwykle zabawne widoki, gdy Puc śpi - w zawsze niesamowitych pozach.

kontakt:
tel. 605 152 269
mail: lesnaola2@gmail.com
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:605 152 269
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany