Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Smutek nie pokona szalonego Gastona

Smutek nie pokona szalonego Gastona

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:09 06 2013, 21:04
data ważności:09 07 2013
zamieszczający ogłoszenie: Dom Tymczasowy
Dane zwierzaka:
urodzony:27 6 2012
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Smutek nie pokona szalonego Gastona

Jestem Gaston, młody chłopak, może mógłbyś mnie pokochać?
Gaston to około roczny kotek o bardzo eleganckim umaszczeniu, w czarnym garniturku z białym żabotem i białymi getrami. Jest długaśny i szczuplutki i ma niespożytą energię.
Gastonek spotkał na swojej drodze wielu dobrych ludzi, ale wciąż nie może odnaleźć tego jedynego człowieka, który pokocha go na zawsze. Został uratowany, jako maleńkie kocie dziecko przez cudowną osobę. Do niedawna miał u niej swój dom tymczasowy, w którym czekał na adopcję.
Spędzał tam czas na zabawach i szaleństwach z innymi kotami, na pieszczotach pod czułą ręką Dużej. Wszystko układało się pomyślnie. Niestety okrutny los zesłał na Dużą chorobą, a potem zabrał ją.
Gastonowi zawalił się cały świat. Zabrano mu kochającego człowieka, niestety musiał się też rozstać z kocimi kolegami, które los rzucił w różne strony świata. Stracił jedyne miejsce, które mógł nazywać domem.

Bąbel ma nowy dom tymczasowy. I chociaż jest tu otoczony troską i uwagą, to nie jest dla niego dobre miejsce. Starsze i chore koty rezydenci nie akceptują młodzieńca, który mimo wszystko lgnie do nich i marzy o wspólnej zabawie. Opiekunka nie może mu poświęcić tyle uwagi, ile dostałby w prawdziwym domu. Bo Bąbel kocha ludzi, potrzebuje przytulania, głaskania, czułości. Teraz dzielnie godzi się z sytuacją, ale w jego urokliwych oczkach często gości smutek.

Gaston potrzebuje domu chętnie z innym młodym kotem. Niekoniecznie jednym. Szuka domku, który z radością przyjmie jego pomysłowość, energię i który pozwoli się temu dzieciakowi wyszumieć w bezpiecznych warunkach. Nie wykazuje żadnej agresji w stosunku do innych kotów a wręcz przeciwnie jest nimi żywo zainteresowany. Chętnie przytula się do człowieka i nie zapomina o włączeniu mruczando-traktorka. Nie lubi samotności, zamknięty w oddzielnym pokoju potrafi nacisnąć klamkę i otworzyć drzwi w poszukiwaniu towarzystwa. Nie wykazuje agresji ani paniki przy zabiegach pielęgnacyjnych. Uwielbia myszki, piłeczki filcowe, doskonale korzysta z drapaka i bezbłędnie trafia do kuwety.

Gaston czeka na prawdziwy kochający dom. Bo dom tymczasowy to nie jest prawdziwy dom. Proszę pokochaj Gastona i spraw by uwierzył, że człowiek to samo dobro.

Istnieje możliwość dowozu kota (do uzgodnienia).Obowiązuje umowa adopcyjna!

Kontakt Zofia 502-705-424 mail: zoha44@o2
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:502705424
mailem:zoha44@o2.pl
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany