Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Tami i Tosia to ludziolubny srebrno-szary duet ;)

Tami i Tosia to ludziolubny srebrno-szary duet ;)

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:03 11 2013, 12:49
data ważności:03 12 2013
zamieszczający ogłoszenie: Sylwia
Dane zwierzaka:
urodzony: 2013
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Dwie kotki, dwie różne urody i wiek inny a zaprzyjaźniły się bardzo. Szukają domku tylko razem!

Boska, srebrna Tami urodziła się w IV/13r i jest niezwykłej urody i niezwykłego charakteru. Tami jest lekko pierdołowata bo nie pokonuje,na razie, wyższych wysokości. Ma lekko łzawiące oczka po chorobie na skutek zrośniętego kanaliku łzowego. Ale oczy są śliczne i patrzące z miłością na ludzi. Tami nie tuli się,on uwala się na nas i żąda głasków i uwagi. Tami nie mruczy. Tami traktoruje jak porządny traktor.Miaukoli śmiesznie prosząc o uwagę.
Tosia jest też młodziutka. Na świat przyszła w X/12r. Bardzo drobna, ma piękne cętkowane, bure futerko. Wybłyszczone i aksamitne. Obnosi po świecie przepiękny, trójkątny pysiałek orienta. Porusza się z gracją. Jako ciekawski stwór wszędzie wejdzie. Tosia ma piękny charakter. Spokojny i czuły. Kocha ludzi bardzo. Jest przytulaśna i zasypiając cmoka nasze rękawy. Traktorek mruczący ma również mocno sprawny.
Obie dziewczynki są wesołe i przyjacielskie. Otwarte na ludzi, nie bojące się obcych. Lubią być przez ludzi adorowane i same odwdzięczają się przytulnością. Zajmują najlepsze miejsca w łóżku i na kolanach.Na to trzeba być gotowym. Obie urzędują na drapaku, usypiają w najwyższych hamaczkach, ganiają pędzikiem za zabawkami. Tami lubi szeleszczące papierki, Tosia myszki. Obie urządzają berkowe biegi i wspólne spanie pełne tulanek. Są ciekawskie bardzo i jak mogą to wszędzie swoje noski wetkną. Pięknie mruczą wtulone w nas lub w siebie. Czasem bywają o uwagę zazdrosne ale szybko im mija. Tworzą piękny srebrno- bury duet cieszący nasze oczy i serca.
Tosia jest wysterylizowana. Obie mają ks. zdrowia i korzystają z kuwety. Szukają wspólnego domu co pokocha obie dziewunie. Dom będzie miał gotowy dwupak w pięknych kolorach i o pięknym charakterze.

Istnieje możliwość dowozu kota(do uzgodnienia). Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące i wyrażające chęć adopcji obu dziewczynek. Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Przepraszam, ale telefony zastrzeżone nie będą odbierane a rozmowy adopcyjne SMS-ami nie będę prowadzone. Kontakt: Aśka 697 541 709 (po 16!) : m.aska@wp.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:697 541 709
informacje dodatkowe:
odrobaczony
wysterylizowany