Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Towarzyski Leoś... co chętnie cię "przegada"

Towarzyski Leoś... co chętnie cię "przegada"

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:29 09 2014, 20:11
data ważności:27 01 2015
zamieszczający ogłoszenie: Dom Tymczasowy
Dane zwierzaka:
urodzony:28 6 2014
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Towarzyski Leoś... co chętnie cię "przegada" ;)

Leoś urodził się w drugiej połowie czerwca 2014 roku. Jest „pospolicie” czarny i ma tylko niewielkie białe plamki pod bródką i na brzusiu. Tą na brzuszku lubi najbardziej chwalić się wywalając ją ku niebu. Należy wtedy wygłaskać plamkę i resztę kotka a on wymrukuje swoje zadowolenie. Leoś jest kotem o śmiesznej, długaśnej sylwetce ,taki makaronik z niego. Rzymski profil i mocno zarysowana szczęka futbolisty dodają mu męskiego uroku ;) Leoś będzie sporym kotem bo już przerasta rodzeństwo. Jednak Leoś jest kotem kochanym bardzo i kochającym nas i kocich towarzyszy. Jest też mocno gadającym kocikiem. Ma zawsze coś do powiedzenia jak tylko złapie nasz wzrok. Jeśli ignorujemy go to zaczepia nas, biega za nami, wpatruje czekając tylko na sygnał by pomigdalić się. Oczki są w kolorze ciemnego miodu, bystre i wesołe. To kocurek niezwykle pogodny i rozbawiony. Nie ma czasu na nic, jak jest pochłonięty zabawą. Lubi inne koty. Starsze koty ciągle zaczepia zachęcając do zabawy. Jego żywioł to gonienie kulek papierowych, chrupek, sznureczków…. Wszędzie go pełno. Uwielbia jeść i głaskanie po głowinie . Jest odważny i pomysłowy. Nie zraża się niepowodzeniami. Jak coś nie wyjdzie, to próbuje aż do skutku.
Kotuś jest odrobaczony, zaszczepiony – ma ks. zdrowia. Korzysta z kuwety, z drapaka .Kocha drapaczki wszelkie. Doskonale nadaję się jako partner do zabawy dla innego wesołego kota. Szukamy Leosiowi o oryginalnej J czarnej urodzie domu . Domu z kocim towarzyszem. Lub adopcja w dwupaku wchodzi w grę bo Leoś nie może być jedynakiem.

Istnieje możliwość dowozu kota (do uzgodnienia). Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Telefony zastrzeżone nie będą odbierane a adopcyjne rozmowy SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka: 697 541 709 (po 17!) ; m.aska@wp.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:697541709
mailem:m.aska@wp.pl
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony