Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Wyjątkowa Majka od 3 lat czeka na swój dom...

Wyjątkowa Majka od 3 lat czeka na swój dom...

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:09 11 2014, 10:11
data ważności:09 12 2014
zamieszczający ogłoszenie: Sylwia
Dane zwierzaka:
urodzony: 2010
miasto:Wrocław
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Cześć! Jestem Majka! Mam 4 lata i jestem piękną, dorodną kocicą :) Wielkością i siłą przewyższam wszystkie znajome kocury! Mieszkam w piwnicy razem z sześcioma innymi kotami. Mamy własne pomieszczenie z otwieranym okienkiem, przez które możemy wychodzić na dwór, zimą jesteśmy dogrzewane farelką. Nasza opiekunka dba o nas, codziennie karmi, sprząta kuwety, zabiera nas na spacery, ale to tylko namiastka domu, którego nie może nam dać :( Nikt inny też nie może albo nie chce mnie adoptować, bo na swojego człowieka czekam już 3 lata... Ja chyba jestem ulubienicą mojej opiekunki. Chodzę z nią na długie spacerki (zupełnie jak piesek), dopominam się pieszczot i przysmaków.

Marzę o własnym domku... Domek z moich najskrytszych marzeń znajduje się w bezpiecznej okolicy, wokół rośnie miękka trawka, na której mogłabym się opalać latem, a w zakamarkach czasem pojawia się jakaś myszka, którą mogę upolować i z dumą podarować komuś, kto będzie mnie kochał... Aktualnie w piwnicy spędzam tylko noce, a całymi dniami buszuję po dworze i szukam nowych przygód. Nie jestem wymagająca, wystarczy mi pełna miska i ciepły kąt, to wszystko czego potrzebuję do szczęścia.

Majka to piękna kocica, zdrowa jak ryba, wysterylizowana, przebadana na kocią białaczkę i FIV (oba testy ujemne). Jest radosna i niepowtarzalna, bardzo kontaktowa. Lubi głaskanie, ale kiedy nie ma ochoty, by ktoś ją dotykał np. po brzuszku, potrafi delikatnie pacnąć łapą. Doskonale odnajdzie się w domu, z którego będzie mogła wychodzić na dwór. Kocha słońce, wiatr w futerku, a zimą śnieg, po którym radośnie bryka. Nie brak jej niczego poza własnym domem...

Sytuacja robi się coraz trudniejsza - sąsiad płoszy Majkę i inne koty, noce robią się coraz zimniejsze, dzieci z blokowiska chciały "porwać" Majkę, a ona sama ze strachu coraz bardziej oddala się od bloku. Bardzo pilnie potrzebuje domu zanim stanie się coś złego! Ostatnio po przeganianiu przez sąsiada Majka podczas ucieczki nadwyrężyła łapkę. Była przez tydzień w mieszkaniu, by nieco ograniczyć jej ruch. Łapka jest już sprawna, a pobyt Majki w mieszkaniu pomógł nam dowiedzieć się jak znosi zamknięcie w czterech ścianach. Wiemy już, że kotka świetnie radzi sobie z kuwetą, toleruje inne koty, których wcześniej nie znała, jest spokojna pomimo zamknięcia, jednak gdy opiekunka wychodzi na zewnątrz, to Maja jest pierwsza przy drzwiach i chce wyjść razem z nią.

Maja znajduje się pod opieką grupy Wrocławskie Koty, przebywa w domu tymczasowym w Zduńskiej Woli, ale nie ma problemu z dowiezieniem jej do Wrocławia. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej (do wglądu na naszej stronie: wroclawskiekoty.com w zakładce "adopcja").

Jeśli szukasz kota wychodzącego, zdecyduj się na Majkę, ona czeka już tak długo...
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:791 053 332
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany