Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Z Agatką Twój kot będzie wreszcie szczęśliwy!

Z Agatką Twój kot będzie wreszcie szczęśliwy!

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:06 03 2013, 12:03
data ważności:05 04 2013
zamieszczający ogłoszenie: Sylwia
Dane zwierzaka:
urodzony: 2011
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Agatka, czarna Agacia jest dziewczynką z maja 2011 roku. Młodzik z niej jeszcze wielki ale wyrosła już z dziecinnych głupawek.
Agacia jest pełna życia i radości. Cieszy ją przebywanie z kocimi towarzyszami i bliskość człowieka. Lubi wspólne kocie zabawy, ganianie się , berkowanie, toczenie kulek , wiewiórkowanie na drapaczku czy wspólne wyglądanie przez okno. Tak wiele rzeczy można robić razem. Agacia jest bardzo kociolubna i nie może być jedynaczką. Jej sreberkowo-kontaktowy charakter doskonale rozrusza innego kota. Twój kot przestanie się wreszcie nudzić. Twój kot będzie wreszcie szczęśliwy! Agatka jest bardzo ciekawską kocią. Lubi wszystko widzieć i wszędzie zajrzeć. Jej bystre oczka i wszędobylski nosek są wszchobecne.
Agacia lubi towarzystwo ludzi. Choć nie jest typowym miziakiem. Mając swoje kocie zasady i obdarowuje człeka swoją miłością wedle nich. Nie znaczy to, że nie kocha wspólnego tulenia się, polegiwania w łóżku czy spania na kolanach. Zawsze towarzyszy tym czynnościom wielce zadowolony głośny mruczankowy śpiew. Agatka lubi być zawsze blisko i przyglądać się co człek robi.
Ma smukłą i zgrabną figurkę choć jest łasuchem i lubi pełne miseczki. Można na niej polegać jak kręci się ludź w około misek. Jest pierwsza na posiłkach.Zawsze!

Agatka jest urokliwą kocią o pięknym, błyszczącym futerku. Czarnym i gładkim. Nieliczne białe dodatki tylko urody jej dodają. Na świat patrzy bursztynowymi oczami. Niestety zdjęcia nie oddają jej urody. Tak to bywa z czarnym kotem.

Agatka szuka domu z kocim towarzyszem. Domu co ja pokocha i doceni jej miłość. Będzie najlepszym przyjacielem dla Ciebie i Twego kota!
Kocia ma książeczkę zdrowia. Jest wysterylizowana, korzysta z kuwety.

Istnieje możliwość dowozu kota (do uzgodnienia) Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące. Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Telefony zastrzeżone nie będą odbierane. Rozmowy es-mesami o adopcji nie będą prowadzone.

Kontakt :

Halina 503 066 234

e-mail: h.czoloszynska@neostrada.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:503 066 234
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany