Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Zachipuj się małym,przytulaśnym Chipem ;)

Zachipuj się małym,przytulaśnym Chipem ;)

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:29 10 2013, 09:24
data ważności:28 11 2013
zamieszczający ogłoszenie: Sylwia
Dane zwierzaka:
urodzony: 2013
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Chip jest malusim Kocikiem o śmiesznej mordce i zamyślonych oczkach. Oczki raz są wesołe a raz patrzące z zamyśleniem a raz z uwagą. Oczki są też bystre i wszystko widzące. Dostrzegą kulkę którą można potoczyć, miseczkę pełną przysmaków, kociego towarzysza chętnego do zabawy czy nasze kolana czekające na niego. Bo Chip lubi tulić się do nas, mruczeć opętańczo i z prędkością motorku ugniatać łapinkami. Mając Chipa należy liczyć się z nocnym atakiem miziankowym gdzie Chip wkleja się w ludzia ciumcia i ssie nasze palce żądając głąskó1) coraz innych części swego ciałka. Dzieciuch bez mamy L Tak więc melduje się na nocne spanie i na głaskanki ranne. Bardzo lubi gilganie po brzusiu, zasypianie blisko nas. Jest wesoły i bardzo kontaktowy. Nie boi się obcych. Nie boi się innych kotów zajmując im najlepsze miejsca. Biega po mieszkaniu drobiąc delikatnymi nożynkami i tupiąc jakby miał poduszeczki podkute. Stara się biec szybciej niż może wydolić. Odważny jest też bardzo pokonując najwyższe drapaki. Lubi jeść i ma swoje przysmaki. Smakuje mu bardzo gotowany kurczak i aż wzdycha z lubości mając go na talerzyku.
Chipuniek urodził się we wrześniu br. To dzieciuch wielki jeszcze. Szuka domu odpowiedzialnego bardzo i koniecznie z drugim kotem. Taki dzieciuch nie może być sam (adopcja w dwupaku wchodzi w grę również). Dostarczy Chip swoim Dużym wiele radości i mizianek. Zapełni nocki przytulaniem i głaskaniem. A daje się zagłaskać z każdej strony;)
Korzysta z kuwety, ma ks.zdrowia.

Istnieje możliwość dowozu kota (do uzgodnienia). Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Telefony zastrzeżone nie będą odbierane a adopcyjne rozmowy SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka: Tel.: 697 541 709 (po 16!) ; m.aska@wp.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:697 541 709
informacje dodatkowe:
odrobaczony