Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » BAJKA - malutka 8 kg SPOLEGLIWA i kochana sunia - 8 kg MIŁOŚCI do świata i LUDZI

BAJKA - malutka 8 kg SPOLEGLIWA i kochana sunia - 8 kg MIŁOŚCI do świata i LUDZI

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:03 06 2014, 12:01
data ważności:03 07 2014
zamieszczający ogłoszenie: Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
Dane zwierzaka:
urodzony: 2012
miasto:Jedrzejów
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Smutna Bajka czeka na szczęśliwe zakończenie ...

Bajka została znaleziona w Jędrzejowie, brudna, zaniedbana, zapchlona. Po zabezpieczeniu okazało się, że sunia była widywana na mieście już od kilku dni.

Bajka jest niedużą, nakolankową sunią. Waży zaledwie 8 kg i jest modelem niskopodwoziowym. 8 kg miłości do świata, psi ideał. Jest młodziutka, ma ok. 2-3 lat. W stosunku do człowieka Bajka jest uosobieniem łagodności, spokoju i równowagi. Jest niezwykle grzeczna, spolegliwa i nienachalna. Bardzo pozytywnie nastawiona do otaczającego ją świata - zarówno zwierząt jak i ludzi. Nie ma w niej grama agresji, a każdego człowieka obdarza olbrzymim zaufaniem już od pierwszego spotkania. Nie jest zaborcza, nie narzuca się, z pokorą znosi i przyjmuje wszystko co przyniesie jej życie. W domu zupełnie niewidoczna, niekłopotliwa. Z oddaniem i wielką miłością patrzy na opiekuna i jest wdzięczna za każdy życzliwy gest w jej kierunku. Spragniona pieszczot i zabawy, bez skrupułów włazi na łóżko i pcha się na kolana. Uwielbia miziania i pieszczoty. Bajka bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie jest jej straszny miejski szum i zgiełk. Zachowuje czystość, sygnalizuję potrzebę wyjścia na dwór. Bez problemu zostaje sama w domu (5-7h). Nie jest typem psiaka, który rozniesie nam dom, który potrzebuje dużej dawki ruchu i aktywności, Bajka jest typem kanapowca, który świetnie sprawdzi się u boku mało aktywnych osób. Jest mało wymagającym psiakiem, który będzie idealnym kompanem dla niedoświadczonych z psami osób. W kontaktach z psami sunia jest bardzo pozytywna, spolegliwa i cierpliwa. Nie prowokuje, jest raczej neutralna.

Bajka przebywa w domu tymczasowym w Jędrzejowie (świętokrzyskie).

U nas od: 26.05.2014
Odpchlenie: tak (28.05)
Odrobaczenie: tak (27.05))
Szczepienia: wkrótce
Sterylizacja: tak (30.05)
Czip: tak

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
tel. 501 341 021 (po godzinie 15)
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl
www.obrona-zwierzat.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:501 341 021
mailem:soz@obrona-zwierzat.pl
informacje dodatkowe:
odrobaczony
wysterylizowany