Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » BEZA - delikatna MIKRO sunia w typie JAMNIKA - SŁODYCZ i ROZKOSZ na 6 kg - pokochaj

BEZA - delikatna MIKRO sunia w typie JAMNIKA - SŁODYCZ i ROZKOSZ na 6 kg - pokochaj

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:17 10 2013, 12:30
data ważności:16 11 2013
zamieszczający ogłoszenie: Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
Dane zwierzaka:
urodzony: 2012
miasto:Jędrzejów
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Beza od miesiąca koczowała na placu zakładu nagrobkowego, uwiła sobie kryjówkę w suchej trawie i tak spędzała coraz to zimniejsze dnie i noce. Jeszcze chwila a mogłoby skończyć się tragicznie, bo sunia jest chudziutka i w zimniejszy dzień na dworze trzęsie się jak galareta.

Beza jest młodziutką sunią w typie jamnika. Ma ok. 1,5 roku, śliczne białe ząbki. To prawdziwy mikrus, waży 6-7 kg, jest niezwykle delikatna i drobna. Typowy model psiaka podkołdrowo-nakolankowego. Beza jest jak poranna mgła, subtelna, delikatna i niezwykle wrażliwa. Jej imię doskonale oddaje charakter - słodka, krucha i delikatna. Słodycz i rozkosz w najczystszym wydaniu. W kontaktach z ludźmi kochana i niezwykle delikatna. Po chwili gdy już przekona się, że nikt nie zrobi jej krzywdy, zalizałaby człowieka na śmierć i jest jego najlepszym przyjacielem. Jest bezgranicznie oddana i wpatrzona w swojego opiekuna, za którym chodzi po domu jak cień. Najchętniej nie schodziłaby z kolan czy rąk. Ma dobry stosunek do innych psów, bawi się z nimi i zaczepia. Bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem, walczy o jego uwagę i powarkuje kiedy któryś z psiaków chce jej go "zabrać". W tej chwili Beza jest w domu tymczasowym z dwójką dzieci - nie ma najmniejszego problemu, ich relacje są poprawne, Beza bawi się i liże dzieciaki. Na pewno była kiedyś psem domowym, kanapa to jej ulubione miejsce w domu, w nocy śpi pod kołdrą wtulona maksymalnie w człowieka. Bez problemu zostaje sama w domu, nie niszczy i nie wyje. Potrafi również zachować czystość. Na gwałtowniejsze ruchy czy donośniejszy ton głosy jeszcze się wzdryga, ale wszystko przed nami. Beza nie potrafi chodzić na smyczy - trzeba nad tym popracować.

U nas od: 10.10.
Odrobaczenie: tak
Odpchlenie: tak
Szczepienia: wkrótce
Sterylizacja: tak (18.10)
Czip: tak

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
tel. 501 341 021 (po godzinie 15)
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl
www.obrona-zwierzat.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:501 341 021
mailem:soz@obrona-zwierzat.pl
informacje dodatkowe:
odrobaczony
wysterylizowany