Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Box - pies idealny szuka domu!

Box - pies idealny szuka domu!

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:30 05 2015, 07:28
data ważności:29 06 2015
zamieszczający ogłoszenie: Sylwia
Dane zwierzaka:
urodzony: 2012
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Box to rudy, muskularny pies w typie amstaffa. Od samego początku dał się poznać jako bardzo „rozmerdany” wesołek, z dużą sympatią do ludzi. Jak to młody pies jest bardzo energiczny, ciągle czujny i wszystko go interesuje. Nie broni zasobów, nie ma problemu z dotykiem, jest idealnym pasażerem samochodu.
Nie niszczy podczas nieobecności domowników, normalnie przesypia noc, w dzień jednak jest bardzo spragniony kontaktu i uwagi człowieka – czasem wręcz namolny i wymusza uwagę szczekaniem, potrzebuje więc opiekuna, który potrafi wypracować granice :)
Box jest straszliwym pieszczochem, spragnionym kontaktu z opiekunem. Każdy, kto przychodzi w gości od razu Boxia uwielbia, a Boxiu to wykorzystuje. Najchętniej wskoczyłby każdemu na kolana. Kocha spać pod kołdrą albo kocykiem.
W domu tymczasowym z psami dogadał się bardzo ładnie. Kota Box zdecydowanie zignorował.
Niestety, w Domu tymczasowym Box zaczął kuleć - okazało się, że w tylnej łapie jest zerwane więzadło krzyżowe, wymagające finalnie operacji.
Obecnie Box ma zaleconą serię Caprophenu, a my chcemy zoperować Boxa najlepszą dostępną metodą TTA. Koszt to 2500 zł, ale gwarantuje to, że łapa będzie lepsza niż przed operacją i nigdy więzadło się ponownie nie zerwie. Na razie Fundacji AST, której podopiecnzym jest Box, nie stać jednak na taki wydatek - może nowy Dom mógłby wesprzeć psiaka lub przejąć na siebie ciężar operacji?
Box jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony, ma ok. 3-4 lat. Szukamy dla niego odpowiedzialnych opiekunów, którzy będą potrafili wychować energicznego psa i zapewnić mu odpowiednia dawkę ruchu. Box aktualnie mieszka w domu tymczasowym w Podkowie Leśnej.
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 796 830 624, mail: monika@fundacja-ast.pl
Jeszcze więcej zdjęć i informacji o Boxie: http://www.fundacja-ast.pl/pl/adopcje/psy-fundacyjne/716-box
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:796 830 624
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany