Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Chilli - zostań jej przewodnikiem i najlepszym przyjacielem!

Chilli - zostań jej przewodnikiem i najlepszym przyjacielem!

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:05 01 2016, 13:29
data ważności:04 02 2016
zamieszczający ogłoszenie: Sylwia
Dane zwierzaka:
urodzony: 2009
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Chilli została znaleziona w 2010 r., trafiła do schroniska w Korabiewicach, potem do Fundacji AST i tak po dziś dzień jest bezdomna. Pomimo ogłoszeń i apeli o dom stały lub chociażby tymczasowy, odzew jest zerowy - bo niestety Chilli to nie jest bezproblemowy pies... jest urodziwa, wysportowana, w bardzo dobrej kondycji, ale potrzebuje mądrych, wyważonych opiekunów.
Kilka lat temu była to sunia bardzo lękowa. Dziś jest dorosła, a co za tym idzie stabilniejsza, bardziej pewna siebie, znająca zasady w relacjach z człowiekiem. Przez te lata dość dużo z nią wypracowaliśmy. Od blisko roku przebywa w Chacie Leona w Opolu, ośrodku szkoleniowym dla psów. Przy pomocy Leszka Koisa przeszła kolejną odmianę. Było nam bardzo miło pojechać z wizytą i patrzeć na ten duet. Chilli bardzo szybko się wycisza (a miała z tym duży problem), co zdecydowanie ułatwi jej egzystowanie wśród ludzi i wielu bodźców. Nadal nie jest to „prosty w obsłudze” pies, ale po 5 latach pracy, szkoleń i dawania poczucia stabilności możemy powiedzieć, że jest to pies adopcyjny, z tym że do mądrego domu.
Dla Chilli szukamy domu tymczasowego, a także stałego. Szukamy domu poza miastem, z ogródkiem, miejsca o zmniejszonej liczbie bodźców. Poszukujemy rodziny nie mającej dzieci oraz innych zwierząt. Poszukujemy przewodników, którzy będą ją wyciszać, mądrze i pewnie prowadzić. Chilli jest przyzwyczajona do kennel klatki, która działa na nią idealnie (jest to jej wyłącznik).
Jest wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona. Szuka domu na terenie całej Polski.
Dla Chilli poszukujemy także Wirtualnych Opiekunów, bo miesiąc hotelowania to koszt 600 zł. A wpłat na Chilli nie ma, bo mało kto pamięta o jej istnieniu.
Więcej o Chilli na http://www.fundacja-ast.pl/pl/adopcje/psy-fundacyjne/249-szablon-1

Kontakt w sprawie adopcji:

tel.: 0501 797 018
mail: adopcje@fundacja-ast.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:501 797 018
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany