Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » DAKAR-10 mies. LABRADOR mix o CUDOWNYCH OCZACH-wulkan MIŁOŚCI do świata czeka na dom !

DAKAR-10 mies. LABRADOR mix o CUDOWNYCH OCZACH-wulkan MIŁOŚCI do świata czeka na dom !

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:18 11 2013, 14:25
data ważności:18 12 2013
zamieszczający ogłoszenie: Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
Dane zwierzaka:
urodzony: 2013
miasto:Jędrzejów
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Dakar od jesieni błąkał się w pobliskiej wsi, przeganiany, bo przecież duży i na pewno wściekły ... Był już na granicy, chudy jak szczapa, niewiele brakowało, aby jego historia źle się skończyła. W porę został tymczasowo przygarnięty przez dobrą duszę.

Dakar to właściwie jeszcze psi dzieciak. Ma ok. 10 mies., waży 23 kg i ma ok. 60 cm w kłębie - jest gabarytów labradora i chyba można zaryzykować stwierdzeniem, że jest jego mieszańcem. Ma piękną kruczoczarną sierść i zjawiskowe, brązowe oczy, w których można utonąć. Dakar to pies niezwykły, wyjątkowo oddany i wpatrzony w opiekuna, maksymalnie zorientowany na człowieka. Za opiekunem pójdzie w ogień, wpatrzony w niego jak obrazek. Uwielbia miziania i pieszczoty, chce stale być blisko człowieka, wykłada się brzuchem do góry i prosi o uwagę i głaski. To wielka przylepa. Jest przyjaźnie nastawiony do całego świata, kontaktowy i ufny od pierwszego spotkania. Uwielbia dzieci, jak był na gigancie, to odprowadzał je do szkoły. Zupełnie nieagresywny, pozwala ze sobą zrobić wszystko, nawet wziąć się na ręce. Bardzo cierpliwy i spolegliwy. To typowy psi dzieciak, taki kochany gamoń. Uwielbia psoty i zabawy, każda napotkana rzecz jest dobrą zabawką. Ma dobry stosunek do innych psów, w starszym koledze szuka wzoru do naśladowania. Potrafi chodzić na smyczy i grzecznie znosi jazdę samochodem. Dakar szuka dobrego domu, który poświęci mu czas i ogarnie wesoły żywioł.

Dakar przebywa w domu tymczasowym w Jędrzejowie (świętokrzyskie)

U nas od: 31.10.2013
Odrobaczenie: tak
Odpchlenie: tak
Szczepienia: wkrótce
Kastracja: wkrótce
Czip: tak

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
tel. 501 341 021 (po godzinie 15)
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl
www.obrona-zwierzat.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:501 341 021
mailem:soz@obrona-zwierzat.pl
informacje dodatkowe:
odrobaczony
wysterylizowany