Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Dora wciąż kocha ludzi, chociaż przeszła koszmar.

Dora wciąż kocha ludzi, chociaż przeszła koszmar.

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:30 12 2016, 13:02
data ważności:29 01 2017
zamieszczający ogłoszenie: Sylwia
Dane zwierzaka:
urodzony: 2012
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » terrier (grupa FCI 3) » teriery typu bull » American Staffordshire Terrier
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Dziś przypominamy, że na nowy dom czeka amstaffka Dora. Łagodna, dość prosta, do lekkiej pracy.

DORA to ok. 4 letnia sunia, niska, kompaktowa, ważąca 20kg. Jest psem ze smutną historią, poprzednia opiekunka doprowadziła ją do skrajnego wychudzenia. Dzięki czujności sąsiadów, została odebrana w drodze interwencji i trafiła pod nasze skrzydła.

Przeprowadzony szereg badań, potwierdził że stan Dorki wynikał z zagłodzenia, a nie z żadnej choroby. Dziś sunia wróciła do pełni sił, odzyskała formę, została wysterylizowana i jest gotowa do adopcji.

Dorka dała nam się poznać jako otwarty, miły, łagodny pies. Ma w sobie nutkę niepewności, ale wynika ona z warunków w jakich była chowana. Sunia jest domowa, ładnie odnalazła się w mieszkaniu w bloku, nie szczeka, nie niszczy zostawiana sama. Lubi spać na krześle, lubi towarzystwo opiekunów.

Naszym zdaniem Dora mogła by mieszkać w domu z podrośniętym dzieckiem przy mądrych rodzicach. Mogła by także mieszkać w domu ze stabilnym, dorosłym psem. Jedyną negatywną kwestią u Dory jest nietolerancja kotów.

Dorka czeka na fajny dom, taki który wynagrodzi jej poprzednie lata i pokaże dobry świat. Poszukujemy domu z doświadczeniem lub osób początkujących z rasą, ale otwartych na szkolenie. Dora jest cudownym psem, ale też potrzebuje uzupełnienia braków wychowawczych (np. ciągnięcie na smyczy, praca nad sporadycznymi lękami).

Dora mieszka obecnie w domu tymczasowym w centrum Warszawy. Zapraszamy do jej osobistego poznania. Adopcja jest możliwa na terenie całej Polski.

Kontakt: 501 797 018 lub adopcje@fundacja-ast.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:501 797 018
informacje dodatkowe:
wysterylizowany