Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Dziadzio szuka domu do końca swoich dni!

Dziadzio szuka domu do końca swoich dni!

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:06 02 2018, 15:44
data ważności:08 03 2018
zamieszczający ogłoszenie: Sylwia
Dane zwierzaka:
urodzony: 2004
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » terrier (grupa FCI 3) » teriery typu bull » American Staffordshire Terrier
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Dziadek miał w życiu przekichane, więc teraz naprawdę chcielibyśmy odmienić jego los - obecnością człowieka, miłością, troską.
Został znaleziony lata temu, trafił do fundacji, która przestała istnieć, a on nigdy nie znalazł domu. Finalnie skończył mieszkając w pustym domu dokarmiany przez sąsiadkę. Dwa tygodnie temu miał zostać poddany eutanazji, bo kaszlał... Więc trafił do nas.

Dziadek pomimo 100 lat wieku (no dobra, "tylko" 14tu) jest psem idealnym! Nie niszczy nic w domu, trzyma potrzeby do czasu spaceru. Dogaduje się z suczkami (a im niższa tym mu łatwiej), toleruje koty.
Bez problemu znosi podróżowanie w aucie. W mieście odnajduje się idealnie pomimo wielu lat spędzonych na odosobnionej wsi.

Dziadek nadrabia z życia ile może. Bardzo szybko związuje się z opiekunem i chodzi za nim jak cień. Uwielbia głaskanie za uchem, po głowie. Jest przekomicznym, typowo miejskim, domowym, mieszkaniowym panem.

W fundacji udało się nam go wstępnie przebadać. Wiemy już, że Dziadek ma zapalenie płuc (dostaje leki i jest znacząca poprawa!), a w USG jest czysto, brak jakichkolwiek zmian nowotworowych. Jest pod kontrolą dr Bissenika w Całodobowej Klinice Weterynaryjnej "Puławska", dowiemy się jak możemy Dziadkowi pomóc na jego zmasakrowany kręgosłup oraz na kulawiznę łapy (którą ma od lat wg byłej opiekunki). Dziadek jest dużym psem, waży 32kg, a jego stawy nie są już młode. Motorycznie Dziadek ma problemy, nie jest już długodystansowcem - dużo śpi, nie oczekuje długich spacerów.

Może ktoś z Was ma możliwość nam pomóc w ostatniej prostej Dziadka? Podarować dom? Wspomóc karmą?
W jego przypadku proponujemy dom tymczasowy (na terenie Warszawy, Krakowa lub Trójmiasta), w tym przypadku pokrywamy koszty leczenia, karmy, leków. Domem stałym też nie pogardzimy, ale domowi tymczasowemu jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie do końca dni Dziadziusia.

Kontakt w sprawie niunia: tel. 501 797 018
adopcjebullowatych@wp.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:501 797 018
informacje dodatkowe: