Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » FADO - cudowny 3,5 letni LABRADOR - 40 kg MIŁOŚCI do całego świata - KOCHANY pieszczoch

FADO - cudowny 3,5 letni LABRADOR - 40 kg MIŁOŚCI do całego świata - KOCHANY pieszczoch

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:02 12 2013, 13:42
data ważności:01 01 2014
zamieszczający ogłoszenie: Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
Dane zwierzaka:
urodzony: 2010
miasto:Jędrzejów
klasyfikacja: » labrador (grupa FCI 8) » psy aportujące » Golden Retriever
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Fado nie ma w życiu szczęścia. Dwa lata temu został uratowany z ciasnego kojca przez osobę, która obdarzyła go miłością i dała ciepły, kochający dom. Niestety los bywa przewrotny, sytuacja życiowa jego opiekunki zmieniła się i Fado musi znaleźć nowy dom.

Fado to 3,5 letni pies w typie labradora. Ma śliczny, piaskowy kolor. Jest dość masywnym psem, waży ok. 40 kg. Jest pięknie zbudowany, to taki dzieciak w za dużej skórze. Z charakteru typowy labrador. W stosunku do człowieka kontaktowy, przyjazny i otwarty. Ufny w stosunku do obcych. To jeszcze psi dzieciak, przyjaciel wszystkich i wszystkiego. Każda noga jest dobra, żeby iść z nią na spacer, każda ręka pożyteczna, bo może przecież pogłaskać. Fado to po prostu 40 kg wulkan miłości do świata. Jest ogromnym pieszczochem, uwielbia miziania i głaski. Szuka kontaktu z opiekunem, towarzyszy mu na każdym kroku, jest kontrolerem wszelkich prac na podwórzu. Uwielbia szaleństwa i zabawy, jest niezwykle energiczny. To nie pies dla fanów 15 min. spacerów wokół bloku. Fado potrafi chodzić na smyczy (może nie na luźnej), jednak najszczęśliwszy jest kiedy może pobiegać luzem w terenie. Grzecznie wraca na zawołanie i co chwila przybiega sam sprawdzić stan swojego stada. Jest niezwykle pojętny i karny. Uwielbia dzieci. Wpatrzony w człowieka jak w obrazek, nie wykazuje żadnych zachowań agresywnych. Cierpliwie znosi wszelkie zabiegi. Kontaktowy i przyjaźnie nastawiony do innych psów, uwielbia szaleństwa i zabawy z nimi. Był w stanie również zaakceptować swojego kota rezydenta. Fado grzecznie znosi jazdę samochodem, nawet na dłuższych dystansach.

Fado szuka aktywnego opiekuna, który poświęci mu czas i uwagę oraz zapewni wystarczającą dawkę ruchu. Świetnie sprawdzi się jako towarzysz drugiego psiaka.

Pies przebywa w Jędrzejowie (świętokrzyskie)

Odrobaczenie: tak
Odpchlenie: tak
Szczepienia: tak
Kastracja: tak
Czip: tak

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
tel. 501 341 021 (po godzinie 15)
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl
www.obrona-zwierzat.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:501 341 021
mailem:soz@obrona-zwierzat.pl
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany