Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Harry

Harry

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:20 02 2013, 10:23
data ważności:22 03 2013
zamieszczający ogłoszenie: Wolontariusz
Dane zwierzaka:
urodzony: 8 2011
miasto:Łódź
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Świat jest wielki. Tym bardziej wielki dla niewielkiego, młodego psa. Ludzie, budynki, samochody - wszystko to przeraża zbłąkaną duszę. Patrzy trwożnym wzrokiem na to, co go otacza i nie rozumie, gdzie się podziała jego rodzina?
Tymczasem na dworze dzień stawał się coraz krótszy, noce zimniejsze. Spadł śnieg, zaczął się czas mrozów. Dni mijały na poszukiwaniu ciepła i jedzenia. Jedzenie było...ktoś coś rzucił, coś znalazło się na śmietniku...ale zimą trudno o ciepło. Nie da się go znaleźć na pustych ulicach czy w ponurych zaułkach miasta. Więc szedł wciąż przed siebie, zataczając koła po ulicach...krążył dniami, a nocami zasypiał w zaspach, liściach i pod murami - czuł zimno przenikające go do kości. Czasem myślał - i na co to wszystko? Senność wygrywała powoli...i zniechęcenie...może tak po prostu się nie obudzić? - myślało młode serce.

Jednak psiak miał szczęście. Znalazł się człowiek, który chciał pomóc zabłąkanemu psu. i tak niespełna 10 kg psiak dostał na imię Harry. Harry ma około 1.5 roku. Trafił do domowego hoteliku, gdzie bardzo szybko pokazał się z najlepszych stron.
W domu nie niszczy, nie hałasuje, wie gdzie jego miejsce. Na smyczy chodzi bardzo ładnie. Jest spokojny jak na swój wiek. bardzo lubi towarzystwo innych psów. jest delikatny dla dzieci.

Harry będzie idealnym psem rodzinnym, pobawi się, będzie zachęcał do spacerów, ale też ułoży się na kanapie obok swych przyjaciół i zaśnie, gdy Ci oglądać będą telewizję. Będzie rozweselać wszystkich swym psim uśmiechem i sprawiać, ze każdy dzień będzie wyjątkowy. A jedyne czego będzie chciał w zamian, to bycie częścią rodziny - pełnoprawnym członkiem, którego nie zostawi się na ulicy..nigdy więcej...

Harry jest zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany.
Nie wydamy go do budy czy na łańcuch.

kontakt:
tel: 698613289, 782 65 60 64
email: kitek_22@yahoo.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:698613289
oraz pod numerem:782 65 60 64
mailem:kitek_22@yahoo.pl
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany