Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Inka

Inka

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:02 01 2016, 19:18
data ważności:01 02 2016
Dane zwierzaka:
urodzony: 2014
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Inka była bezdomniakiem, błąkała się po jednej z podwarszawskich wsi. Na szczęście spotkała człowieka, który zauważył iż oszczeniła się pod stertą desek i postanowił zadbać o jej dalszy los. Tak Inka wraz ze szczeniętami trafiła pod nasza opiekę.

Suczka reaguje na imię Kawa, jest młodym niewielkim psem (waży 10 kg). Świetnie dogaduje się z psami i kotami - jest uległa w stosunku do innych zwierząt. Lubi dzieci. Zachowuje się grzecznie podczas kąpieli i czesania. Kawa jest nauczona czystości, nie załatwia swoich potrzeb w domu. Jest w trakcie nauki chodzenia na smyczy. Bardzo lgnie do człowieka, lubi zawsze być blisko. Na początku jest nieśmiała, ale będzie wspaniałym przyjacielem, każdego kto poświęci jej trochę uwagi. Jest wesołym pieskiem, bez przerwy merda ogonem.Przebywa w domu tymczasowym k.Warszawy

płeć: suczka
ur. ok. 10.2014
wielkość: mała
kastracja: nie (wkrótce zabieg)

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Klaudia 512 237 880
wolontariuszka Małgośka 608 315 461

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:512 237 880
oraz pod numerem:608 315 461
informacje dodatkowe: