Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Jamniczka Fiona do adopcji

Jamniczka Fiona do adopcji

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:04 03 2015, 18:01
data ważności:02 06 2015
zamieszczający ogłoszenie: Fundacja S.O.S dla Jamników
Dane zwierzaka:
urodzony: 2009
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » jamnik (grupa FCI 4) » jamniki » Jamnik
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Fiona już poznała uczucia zdrady i żalu. Straciła dom.Bo zdaniem wielu psy przecież nie mają uczuć! Można się ich pozbyć jak starego dywanika, który już się znudził i nie będzie pasował do nowego wystroju odziedziczonego mieszkania. Albo ktoś nagle dostanie alergię. I wtedy prowadzi się psa DO UŚPIENIA. Tak Fiona to kolejna jamnisia wyrwana przez Fundację SOS dla Jamników spod igły.

Bo nie umiemy się pogodzić z taką bezdusznością. Wierzymy, że za miłość i oddanie należy się coś innego niż szpryca. Wierzymy, że FIONA zasłużyła na miłość swojego człowieka, na opiekę i zainteresowanie. Chcemy, żeby znalazł się ktoś, kto ofiaruje jej swoje zainteresowanie, wyczesze futro i szepnie do uszka - jaka jest piękna.

Błagamy w imieniu FIONY, bo sama nie przemówi w swojej sprawie, pomóżcie nam w jej utrzymaniu i znalezieniu domu. Prawdziwego a nie z kart. Jest powiedzenie: Bóg dał i Bóg wziął, na inną rzecz jasna, niż opisaną okoliczność. Na tę natomiast można ukuć inne: Jeden człowiek skrzywdził, drugi jest zdolny zadośćuczynić. Niech tak właśnie się stanie!!! Pokażcie razem z nami że człowiek to też dobro.
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:507 735 732
mailem:jamniki@eadopcje.org
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany