Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » KALA - kochana,GRZECZNA i niekłopotliwa,ZJAWISKOWO piękna sunia - PSI IDEAŁ do domu !

KALA - kochana,GRZECZNA i niekłopotliwa,ZJAWISKOWO piękna sunia - PSI IDEAŁ do domu !

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:12 03 2013, 11:26
data ważności:11 04 2013
zamieszczający ogłoszenie: Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
Dane zwierzaka:
urodzony: 2011
miasto:Jędrzejów
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Kala to dzielna matka sześciu szczeniaków, w największe mrozy oszczeniła się i odchowała potomstwo znajdując tymczasowe schronienie w stodole. Niezwykle zaradna, walczyła o maluchy jak lwica. Cztery z sześciu szczeniaków już w domach, Kala również bezpieczna w domu tymczasowym czeka na swojego opiekuna.

Kala jest młodą sunią, ma ok. 1,5-2 lata. Niewielka, delikatnej budowy, waży ok. 8-9 kg i sięga poniżej kolana. Ślicznie umaszczona, dropiata, jej gabaryty bez problemu pozwalają ją wziąć na ręce. W stosunku do człowieka Kala jest bardzo kontaktową sunią, każdy jest jej przyjacielem od pierwszego spotkania, ufna, przyjaźnie nastawiona do całego świata. To typ psa, który będzie wpatrzony w swojego opiekuna jak w obrazek i wskoczy za nim w ogień. Totalnie spolegliwa i łagodna. Kala to kochana, uwielbiająca pieszczoty sunia, uwielbia miziania i głaski, jest wdzięczna za każdy życzliwy gest. Jednak nie jest przy tym nachalna. Jest również bardzo mądra. Niezwykle skoczna i wesoła, ale jednocześnie zrównoważona i bardzo grzeczna. Widać, że kiedyś była psem domowym, doskonale radzi sobie w domu, wie do czego służy kanapa, potrafi zachować czystość. Jest zupełnie niekłopotliwa. Kala ma również dobry stosunek do innych psów, ładnie komunikuje i nie wykazuje oznak agresji. Dogada się również z kotami. Sunia ładnie jeździ samochodem i potrafi pięknie chodzić na smyczy.

Sunia przebywa w domu tymczasowym w Jędrzejowie

U nas od: 09.03.2013
Odpchlenie: tak (09.03)
Odrobaczenie: tak (09.03)
Szczepienie: wkrótce
Sterylizacja: wkrótce

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
tel. 501 341 021 (po godzinie 15)
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl
www.obrona-zwierzat.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:501 341 021
mailem:soz@obrona-zwierzat.pl
informacje dodatkowe:
odrobaczony
wysterylizowany