Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Kropka,urocza i towarzyska sunia.

Kropka,urocza i towarzyska sunia.

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:04 08 2013, 10:23
data ważności:03 09 2013
zamieszczający ogłoszenie: Sylwia
Dane zwierzaka:
urodzony: 2008
miasto:Katowice
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Kropka, cudna ok 5-6letnia sunia w typie rasy landseer. Bardzo wesoła , kontaktowa i towarzyska.
Jak większość psów tej rasy kocha wodę , jest świetnym pływakiem.
Uczuciowy, serdeczny i oddany charakter tych psów sprawia, że zyskują coraz większą grupę zwolenników. Sprawdzają się zarówno jako psy stróżujące i towarzyszące. Są łagodnymi olbrzymami o opiekuńczym charakterze.
Kropka umie chodzić na smyczy i reaguje na wołanie opiekuna.Wie ,że spacer to czas na wyładowanie energii, po powrocie do boksu jest spokojna i wyciszona.
Szukamy dla niej domu , który zrozumie te potrzeby .Wobec ludzi nie wykazuje agresji, szybko nawiązuje nowe znajomości, wobec znanych sobie osób jest czuła, miła i kochana. To towarzyski i przyjacielski psiak. Lubi przebywać obok ludzi, z przyjemnością przyjmuje od nich pieszczoty.
. Relacje Kropki z innymi psami są na ogół pozytywne...jedynie jak się trafi nachalny psiak Kropka potrafi go skutecznie odgonić.
Przy odrobinie miłości i cierpliwości, Kropka stanie się najlepszym lekarstwem na ludzkie smutki i troski. Będzie wspaniałym towarzyszem , dla każdej aktywnej i inteligentnej rodziny. Być może ktoś zauważy teraz jej ogłoszenie i zdecyduje, żeby los Kropki odmienić? Może ktoś okaże tyle serca i da jej dom na jaki , ta urocza sunia zasługuje.........
Jest odpchlona , odrobaczona i zaszczepiona. Przebywa pod Kielcami , gdzie można ją odwiedzić i poznać. Nie wydajemy psów na łańcuch. Pies zostanie przekazany nowym opiekunom po wcześniejszym podpisaniu umowy adopcyjnej. Możemy pomóc w transporcie. kontakt edytabieniek@o2.pl lub tel 792 201 250
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:792 201 250
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony