Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » LOLA - wszystko z tęsknoty za człowiekiem...

LOLA - wszystko z tęsknoty za człowiekiem...

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:26 05 2015, 08:48
data ważności:25 06 2015
zamieszczający ogłoszenie: Sylwia
Dane zwierzaka:
urodzony: 2011
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Lola jest przepiękną sunią w typie amstaffa. Jest bardzo karna i wpatrzona w człowieka, uwielbia dotyk ludzkich rąk, głaskanie, pieszczoty. Z charakteru wydaje się ideałem, pozwala ze sobą zrobić wszystko u weterynarza czy podczas pielęgnacji. Zna podstawowe komendy (siada, waruje, daje łapy, daje głos), uwielbia aportować patyki, piłki i tutaj też nie ma problemu, bo oddaje na komendę. Jest radosna, żywiołowa, ale jednocześnie szybko się wycisza.

Niestety, jest tak wpatrzona w człowieka, że nie radzi sobie, gdy go nie widzi. Obecnie przebywa w hotelu dla zwierząt i powoli gaśnie z tęsknoty - jest smutna, jakby nieobecna. Nie jest to kwestia zdrowotna, tylko psychiczna, Lolę może uratować tylko dobry dom...
Bo tęsknota Loli objawia się także lękiem separacyjnym - sunia pozostawiona sama w domu zaczyna niszczyć, szczeka i wyje, nie potrafi się uspokoić. Aby ułatwić jej adopcję Lola została nauczona korzystania z klatki kennelowej i wykazuje postępy - oznacza to, że na czas nieobecności właściciela Lola powinna przebywać w kennel-klatce, którą znosi lepiej niż pozostawienie luzem w mieszkaniu. Może też mieszkać w domu z ogrodem, gdzie na czas nieobecności właścicieli pozostawałaby w ogrodzie z dobrze zabezpieczoną przed wiatrem i deszczem, ocieploną budą. Sunia nie zostanie wydana na łańcuch lub tylko jako pies "ogrodowy".

Lola ma ok. 4-5 lat, jest zaszczepiona, zaczipowana, wysterylizowana, odpchlona, odrobaczona. Czeka na dom w hotelu pod Warszawą.

KONTAKT:
tel: 501 797 018
mail: adopcjebullowatych@wp.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:501 797 018
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany