Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Lucjan wspaniały kundelek w wieku ok. 5 lat – szuka swojego człowieka!

Lucjan wspaniały kundelek w wieku ok. 5 lat – szuka swojego człowieka!

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:06 01 2013, 22:45
data ważności:07 04 2013
zamieszczający ogłoszenie: Fundacja dla Zwierząt Animalia
Dane zwierzaka:
urodzony: 2008
miasto:Poznań
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Parę słów o Lucjanie: psiak mieszka obecnie w domu tymczasowym w Poznaniu. Świetnie sprawuje się w bloku, zostaje sam, nie niszczy, nie szczeka. Jest łagodny, lubi inne psy, może również zamieszkać z kotem. Do dzieci podchodzi z dystansem, lecz nie jest agresywny. Gdy pokocha swojego człowieka, to nie odstępuje go na krok. Jest wesoły i uwielbia spacery. Jednak razem z tym pakietem świetnego charakteru i dobrych cech Lucjan posiada jeszcze padaczkę. To prawdopodobnie przez chorobę psiakiem nikt się nie interesuje. A nie ma się czego bać! Lucek ma ataki co około 2 tygodnie, są krótkie, a psiak jest po nich lekko zdezorientowany. Jednak odkąd bierze leki, są one raczej słabsze, a podawanie ich nie stanowi problemu bo Lucek zjada je sam bardzo chętnie.
Czy choroba ma przekreślić szanse tego psa na własny dom? Na spokojne życie?
Adoptuj Lucka, a zyskasz wiernego psiego przyjaciela, który nie będzie wymagał zbyt wiele, a od siebie da to co w psiakach najlepsze!

Kontakt
snuszkak@gmail.com tel.: 509 565 343
supergoga@wp.pl tel.: 609 601 362

Lucek jest pod opieką Fundacji dla Zwierząt Animalia. Ogłoszenie ma na celu znalezienie dla niego kochającego i troskliwego domu. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety informacyjnej oraz zgoda na wizytę przedadopcyjną
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:snuszkak@gmail.com tel.: 509 565 343
oraz pod numerem:supergoga@wp.pl tel.: 609 601 362
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony