Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » MISIA - daj jej ciepło i czas, a przede wszystkim swoją miłość!

MISIA - daj jej ciepło i czas, a przede wszystkim swoją miłość!

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:06 01 2013, 22:20
data ważności:07 04 2013
zamieszczający ogłoszenie: Fundacja dla Zwierząt Animalia
Dane zwierzaka:
urodzony: 2004
miasto:Poznań
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Misia ta niemłoda już owczarkowata sunia koczowała ponad rok przy jednej z poznańskich ulic. Dokarmiana przez wspaniałych, życzliwych ludzi jakoś żyła - jednak jej strach, być może związany z jej przeszłością, nie pozwolił jej bardziej im zaufać, podejść do siebie i zabrać do domu.
Tak my się o niej dowiedzieliśmy. Zapadła decyzja, aby sunię złapać i przewieźć do hotelu z ośrodkiem szkolenia w celu socjalizacji. Może, jeśli potrafi zaufać i pokochać - znajdzie dom u swoich dobroczyńców.
Minął rok i ... Misia jest psem samowystarczalnym, potrzebuje do szczęścia budę i jedzonko. Nie ma z nią większego kontaktu, do opiekunów podchodzi, do obcych nie. Żyje swoim życiem, jakby jej nie było. Co musiał przejść pies, który nie potrafi zaufać??
Czy naprawdę resztę życia spędzi w psim hotelu? Może jest ktoś kto da jej szansę i dom? Może będzie miała człowieka na ostatnie lata swojego życia, który cierpliwą pracą otworzy jej serce?

supergoga@wp.pl tel.: 609 601 362

Misia jest pod opieką Fundacji dla Zwierząt Animalia. Ogłoszenie ma na celu znalezienie dla niej kochającego i troskliwego domu. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety informacyjnej oraz zgoda na wizytę przedadopcyjną.
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:supergoga@wp.pl tel.: 609 601 362
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony