Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Misia

Misia

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:14 03 2013, 19:52
data ważności:13 04 2013
zamieszczający ogłoszenie: Wolontariusz
Dane zwierzaka:
urodzony: 2006
miasto:Katowice
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Misia nie jest już młodziutkim pieskiem, ma około 7-8 lat i pierwszą młodość ma już za sobą. Gdy nadszedł czas choroby Misia została wyrzucona z domu, pewnie by nie ponosić kosztów leczenia.

Obecnie Misia jest w domu tymczasowym, pokonała chorobę, ale nie potrafi wygrać w wyścigu o dom z młodszymi psami. Misia ma idealny charakter,grzecznie zostaje sama w domu, jest cichutka i spokojna, nic nie niszczy, nie kradnie ze stołu, zachowuje czystość. Jest wysterylizowana i zaszczepiona.

To malutki, kudłaty o błyszczącym, czarnym futerku piesek.Waży 8 kg i ma 38 cm w kłębie, tak do około połowy łydki. Taka wielkość jest idealna do zaproszenia na kanapę czy na kolana.

Misia bardzo ładnie chodzi na smyczy, puszczona wolno przybiega za pierwszym razem na zawołanie. Jest przyjaźnie nastawiona do innych psów, ale bywa zazdrosna o głaskanie intruzów. Lubi się bawić piłeczką, nie przepada za szarpaniem pluszaków. Lubi kąpiel i jest bardzo grzeczna w czasie ubierania szeleczek i płaszczyka, gdy idzie na spacer. Bardzo lubi jazdę samochodem i jest grzeczna w czasie jazdy.

Kontakt w sprawie adopcji
Bożena: 503 364 290 soboz4@gmail.com
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:503 364 290
mailem:soboz4@gmail.com
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany