Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Młodziutka, pełna energii Kira szuka aktywnego domu!

Młodziutka, pełna energii Kira szuka aktywnego domu!

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:07 02 2018, 13:22
data ważności:09 03 2018
zamieszczający ogłoszenie: Sylwia
Dane zwierzaka:
urodzony: 2017
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » terrier (grupa FCI 3) » teriery typu bull » American Staffordshire Terrier
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Kira to naprawdę świetny pies! Jest mega pozytywna do ludzi, nie ma obaw w kontakcie, a każde dobre słowo skutkuje merdaniem ogona. Wydaje nam się, że powinna odnaleźć się w domu z dziećmi. Do psów sunia także jest pozytywna, zabawowa, radosna. Do kotów - nie udało nam się sprawdzić. Kira jest wulkanem energii. Typowo dla przedstawiciela tej rasy lubi aktywnie spędzać czas, bawić się, pożytkować energię. To nie jest typ kanapowca!

Ma jakieś 7-8 miesięcy, to nadal wesoły szczeniak ?? jest rasy pitbull red nose. Została nam (Fundacji AST) przekazana przez właściciela, bo niestety Kira ma dużą wadę. Nie została nauczona samotności, zostawania samej w domu. Gdy właściciel wychodzi mocno wokalizuje oraz niszczy. Nie była przyzwyczajana do kennel-klatki, my powoli będziemy się starać ją przyuczać. Dla Kiry potrzebujemy domu otwartego na pracę, na szkolenie z psem. Domu który ma czas, który lubi aktywne wypady z psem, godzinne spacery nawet w zimie! Idealnie jakby nowy dom przeszedł z sunią szkolenie z zakresu PT, bo pannica jest „zielona”.

Warunkiem adopcji jest sterylizacja oraz pozytywne przejście procedury adopcyjnej. Jeśli uważasz, że sprostasz wychowaniu Kiry, zapraszamy Cię do kontaktu z nami: tel 501 797 018.
adopcjebullowatych@wp.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:501 797 018
informacje dodatkowe: