Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Pablo, młody pies z unikatową sierścią

Pablo, młody pies z unikatową sierścią

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:12 08 2013, 17:52
data ważności:11 09 2013
zamieszczający ogłoszenie: Sylwia
Dane zwierzaka:
urodzony: 2012
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Urodzić się by umrzeć? Nie za 10lat, nie za 20, czy 100...ale tu i teraz. Bo tak chciał ludzki świat?
Urodzić się by zaginąć wśród setek niechcianych dusz?Czy tak miało się z nim stać? Miał nie przeżyć szczenięcych miesięcy?
W końcu był niechcianym przez nikogo, kolejnym psem.Tylko matka go kochała i chroniła.
Miał zginąć, czy też nie, to niejest teraz ważne. Ważne, że przeżył! Że dał radę w naszymświecie, sam...zupełnie sam i nie zatracił przy tym siebie!


Pablo jest młody ma około roku.Pablo, to imię nadane w przytulisku, wcześniej mówiono o nim – ten pies, parszywy kundel i spadaj stąd łajzo.
Nie zatracił siebie i wiary w życie, wiary w człowieka. Pomimo kamieni i wyzwisk. I choć jest nieufny to w jego nieufności nie ma ani grama agresji! Gdy się boi kuli się w sobie i chce zniknąć.
Powoli uczy się ufności względem człowieka. Poznaje co to pieszczoty i sprawiają mu one przyjemność. Zna już obrożę i smycz, a spuszczony z niej reaguje na zawołanie, sam wraca do boksu, gdzie czuje się bezpiecznie.
Z psami się dogaduje, ale lubi dominować. Nie wie, co to zabawa –całe dotychczasowe życie spędził na próbie przeżycia. Może kiedyś pojmie do czego służy piłeczka....co to gumowa kość,może nawet pogra w psiego berka! Może kiedyś, jak będzie miał swą rodzinę, będzie czuć się bezpiecznie, powróci jego szczenięca radość.


Tymczasem Pablo czeka. Było w jego życiu źle, teraz jest trochę lepiej, ale to powinno być tylko chwilowe. Przytulisko powinno być tylko stacją pośrednią...stacją, z której odjedzie do prawdziwego domu.

Jest odpchlony , odrobaczony i zaszczepiony. Przebywa pod Kielcami , gdzie można go odwiedzić i poznać. Nie wydajemy psów na łańcuch. Adopcja jest darmowa ,ale pies zostanie przekazany nowym opiekunom po wcześniejszym podpisaniu umowy adopcyjnej. Możemy pomóc w transporcie. kontakt edytabieniek@o2.pl lub tel 792 201 250
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:792 201 250
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony