Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Pekla- nie jest tym, co masz na myśli.

Pekla- nie jest tym, co masz na myśli.

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:20 03 2013, 12:27
data ważności:19 04 2013
zamieszczający ogłoszenie: Sylwia
Dane zwierzaka:
urodzony: 2006
miasto:Zielona Góra
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Pekla - w miejskim słowniku slangu nie oznacza nic dobrego, ale jako imię schroniskowej suczki znaczy wiele i w tym przypadku, dobrego.
Pekla to duża, owczarkowata suczka, z wieloma latami na karku, z wyglądu poczciwa i spokojna. Na widok człowieka i perspektywy wspólnego spaceru cieszy się jak szalona, podskakuje odbijając się jednocześnie z czterech łap na niemałą wysokość, co przy jej tuszy i siwym pyszczku potrafi wywołać zdziwienie. Ma dużo siły i wigoru, ciekawa wszystkiego dookoła. Ładne chodzenie na smyczy nie jest jeszcze jej specjalnością, ale przy odrobinie ćwiczeń nadrobi zaległości, bo Pekla to mądra i pojętna suczka, lubi człowieka, jego pieszczoty i słowa pochwały. Za innymi zwierzętami nie przepada, potrafi je solidnie obszczekać. Można przypuszczać, że wszystkie jej niedoskonałości są wynikiem zaniedbania człowieka, wcześniejszego opiekuna, który też nie wysilił się, by ją odnaleźć, gdy zaginęła. Potrącona, najprawdopodobniej przez samochód Pekla długo czekała na niego leżąc na skwerze, obolała i samotna. Nie przyszedł, nie pomógł. Pekla trafiła do schroniska i teraz znowu czeka … na nowy dom, nowego opiekuna, na miłość. Nie pozwól by i tym razem czekała daremnie.
Schronisko zachęca do adopcji dojrzałego czworonoga i oferuje pomoc. Nowy opiekun Pekli otrzyma wyprawkę dla niej: legowisko, zapas karmy na miesiąc oraz gwarancję sfinansowania specjalistycznych badań i leczenia zwierzaka, jeśli ten zachoruje. Gdyby pojawiły się kłopoty w adaptacji w nowym domu, to na koszt schroniska będzie można skorzystać z wizyty behawiorysty. Dodatkowo Pekla otrzyma jednorazową, gratisową kąpiel i podstawowy zabieg pielęgnacyjny w salonie psiej piękności „Psi Pazur”.
Pekla to okaz zdrowia, posiada aktualne szczepienia, jest wysterylizowana, gotowa by zamienić schroniskową klatkę na dom z kochającym i troskliwym panem.

Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt
ul. Szwajcarska 4
65-169 Zielona Góra
Telefon: 784 90 88 90
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:784 908 890
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany