Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Pokochaj ślepaczka Nero

Pokochaj ślepaczka Nero

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:21 03 2013, 15:17
data ważności:20 04 2013
zamieszczający ogłoszenie: Sylwia
Dane zwierzaka:
urodzony: 2009
miasto:Pruszków
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
”To ja - Nero. Taki zwykły psiak z podwórka... Kiedyś miałem swoich właścicieli, ale nie było nikogo, kto by mnie naprawdę pokochał... No cóż, właściciele mnie po prostu mieli, a gdy zacząłem tracić wzrok, przywieźli w miejsce, gdzie miałem dostać zastrzyk, po którym już bym się nie obudził. Tak powiedziała Duża, która mnie stamtąd zabrała... Chcę kochać i być kochany, chcę, żeby ktoś wzruszył się, gdy będę go lizać po rękach, żeby mi ktoś rzucił patyczek i żebym go zobaczył i mógł go odnieść.... Tak bardzo chcę... Ale mówią, że pies nie powinien...Jestem Nero, zwykły psiak z podwórka... Czy mam szansę spotkać Opiekuna, który mnie pokocha?”


Nero ma około 4-5 lat. Jego historia nie jest dramatyczna jest po prostu smutna. Kiedyś miał swoich właścicieli, ale nikogo, kto by go kochał. Nie był bity ani maltretowany, ale także nie poświęcano mu zbyt wiele zainteresowania, długo przebywał w piwnicy, a gdy stracił wzrok, zapadła decyzja o uśpieniu go, bo po co komu niedowidzący pies…
Osoba o dobrym sercu nie dopuściła do tej zbrodni i dzięki niej Nero żyje i może mieć nadzieję na odmianę losu, bo póki życia, póty nadziei.

Nero przebywa obecnie w domu tymczasowym w Warszawie, wymaga regularnych wizyt u okulisty. Nero czeka na swoją szansę, na prawdziwego przyjaciela, własny dom, który pozwoli mu zachować ufność do ludzi i ciekawość, którą mimo przeciwności losu nadal posiada. Nero powinien zamieszkać w prawdziwym, kochającym domu, o czym marzy całym psim sercem. Najlepszy dom dla niego to dom spokojny bez innych psów i bez dzieci.


Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz wizyta przed- i poadopcyjna. Istnieje możliwość dowozu psa do uzgodnienia.


Kontakt:

Monika tel. 698 613 289
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:698 613 289
informacje dodatkowe: