Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Rolka do adopcji

Rolka do adopcji

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:04 03 2015, 18:13
data ważności:02 06 2015
zamieszczający ogłoszenie: Fundacja S.O.S dla Jamników
Dane zwierzaka:
urodzony: 2013
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Nie sztuka jest adoptować psa w typie rasy, sztuka znaleźć dom dla takiego zwykłego psiaka. Takiego w którym pomimo najszczerszych chęci nie da się dostrzec żadnej rasy. Sztuka dostrzec piękno w kundelku. Piękno niepowtarzalne, bo kundelki są niepowtarzalne.
Bohaterka tego wątku Rolka błąkała się na jednym z kieleckich osiedli. Dwie dziewczynki, którym nie był obojętny jej los poprosiły, aby jej nie zostawiać na mrozie. To biedne stworzenie najprawdopodobniej zostało porzucone.

Nas Rolka zauroczyła swoim spojrzeniem, niezwykle łagodnym, ciepłym. Ta młoda (ok. 1,5 roczna) sunia okazała się pogodną, przyjazną, potrafiącą docenić ludzką bliskość i delikatność dotyku dłoni. Jest rozumną i uważną psiną, bardzo słuchającą człowieka. Ludźmi wręcz oddycha, całą sobą daje tego masę dowodów. To SUNIA - IDEAŁ, wierna, wrażliwa i oddana. Nie sposób pojąć, dlaczego zło, bezdomność stało się jej udziałem.

Czy tak zareklamowane atuty wystarczą, by pojawił się człowiek skłonny dać jej szansę, ofiarować dom, a w nim siebie i miłość, na jaką zasługuje? Może nigdy jeszcze tak rozumianej miłości, odpowiedzialnej, bezwarunkowej, gdy nie kocha się "za", a "pomimo" nie doświadczyła? Czy będzie to jej dane? Czy i gdzie znajdzie się to jedno jedyne ludzkie serce, które zechce wczuć się w bicie serduszka ROLKI, nie nam osądzać...
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:507 735 732
mailem:jamniki@eadopcje.org
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany