Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Samotny Luno jako jedyny został w przytulisku... Pomóż mu!

Samotny Luno jako jedyny został w przytulisku... Pomóż mu!

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:24 04 2019, 17:29
data ważności:24 05 2019
zamieszczający ogłoszenie: Fundacja Głosem Zwierząt
Dane zwierzaka:
urodzony: 2015
miasto:Poznań
klasyfikacja: » owczarek (grupa FCI 1) » owczarki » Owczarek niemiecki
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Nasz podopieczny Luno, podobnie do wielu innych psów, wciąż czeka na szansę od losu na zmianę swojej sytuacji. Czeka już od października ubiegłego roku, a od kilku tygodni robi to w samotności, ponieważ jest jedynym psem przebywającym w naszym przytulisku. To, jak bardzo musi czuć się samotny, wie tylko on sam, pozbawiony codziennych normalnych kontaktów z ludźmi i innymi psami. Osamotnienie Luno nie pozwala nam w pełni cieszyć się z tego, że przytulisko jest prawie puste. Chcielibyśmy, żeby było zupełnie puste, przynajmniej przez jakiś czas... Szukamy dla naszego Luno bardzo dobrego domu, w którym będzie kochany i rozumiany, jako pełnoprawny członek rodziny.

Luno to przepiękny pies w typie owczarka długowłosego. Nie znamy jego przeszłości, pewnie nigdy jej nie poznamy, ale i nie zależy nam, żeby jakoś specjalnie ją zgłębiać. Bo czym może różnić się od historii tysięcy innych psów zaniedbywanych, a ostatecznie porzuconych przez swoich właścicieli? Luno trafił do nas brudny, ze skołtunioną sierścią, wychudzony i przestraszony. Na samym początku bał się otoczenia, w które został wprowadzony i potrzebował czasu na oswojenie się z nami i nowym środowiskiem. Luno szybko okazał się bardzo sympatycznym, ciekawskim i mądrym psem. W krótkim czasie bardzo się otworzył, polubił głaskanie i łakocie, zaczął wychodzić na spacery, podczas których bardzo szybko nauczył się ładnie chodzić na smyczy. Luno jest aktywny i pełen energii. Szukamy dla niego kochającego domu, w którym zostanie otoczony należną mu opieką. Jest zdrowy, został zaszczepiony, odrobaczony i zaczipowany, przed adopcją zostanie wykastrowany.

Luno znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:501173726
mailem:paulina@glosemzwierzat.pl
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany