Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Słodka, szorstkowłosa ruda Inka szuka domu - szczeniak do adopcji

Słodka, szorstkowłosa ruda Inka szuka domu - szczeniak do adopcji

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:09 01 2016, 10:07
data ważności:08 02 2016
zamieszczający ogłoszenie: Sylwia
Dane zwierzaka:
urodzony: 2015
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Przedstawiamy Wam nietypową podopieczną, która szuka swojej rodziny. Jest to młodziutka 3-4 miesięczna Inka. Ta przecudownej urody sunia biegała po ruchliwej szosie lubelskiej . Była chudziutka wystraszona, zalękniona, bojąca się dotyku i bliskości człowieka. Po dwóch tygodniach spędzonych we wspaniałej rodzinie w domu tymczasowym zmieniła się w cudownego psa, który uwielbia głaskanie po brzuszku, szuka bliskości człowieka, bawi się tak jak na szczeniaczka przystało. Uczona jest załatwiania swoich potrzeb na dworze i to z ogromnym powodzeniem. Chodzi na smyczy na krótkie spacery w bezpieczne miejsca. Całą noc przesypia w kennel klatce, zostaje też w niej w domu podczas nieobecności domowników. Jest bardzo spokojna choć czasami lubi sobie poszczekać. Obecnie mieszka z trzema psami i świetnie się z nimi dogaduje oraz z dwójką dzieci, chłopcem i dziewczynką w wieku 12 i 14 lat, które uwielbia.

Inka jest zaszczepiona, odrobaczona i zabezpieczona przeciw kleszczom i pchłom. Bez problemu je namoczoną karmę z dodatkiem mięsa. Aktualnie waży ok. 4 kg i będzie maksymalnie wysoka do kolana.
Poświęciliśmy Ince dużo czasu aby odczarować jej lęki i dać jej tym samym szansę na nową kochającą rodzinę. Dlatego szukamy dla niej domu najlepszego na świecie, odpowiedzialnego, mądrego, takiego który ją mocno pokocha. Warunkiem adopcji suni jest sterylizacja po osiągnięciu dojrzałości oraz pozytywne przejście procedury adopcyjnej. Zależy nam, aby Inka znalazła naprawdę dobry i kochający dom. Inka jest odrobaczona i zaszczepiona, mieszka obecnie w Warszawie. Domu szukamy na terenie całej Polski.
Więcej o Ince: http://www.fundacja-ast.pl/pl/nie-tylko-bulle/791-inka

Kontakt w sprawie adopcji:
tel.: 695 571 515,
mail: adopcje@fundacja-ast.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:695 571 515
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony