Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Smukła, czarna ZUZANA

Smukła, czarna ZUZANA

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:31 03 2017, 20:49
data ważności:30 04 2017
Dane zwierzaka:
urodzony: 2008
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Zuzanna to dojrzała dama. W schronisku przebywa od maja 2012. Została odłowiona w lesie ze szczeniakami. Jej dzieci już dawno pojechały do swoich domów. Zuzanna mieszka obecnie w sektorze C. Ostatnio często zmieniała współlokatorów, do każdego umiała się dostosować. Jest uległa i woli unikać konfliktu, nawet kosztem oddania swojej porcji jedzenia. Od roku wychodzi na spacery, na których czuje się dość zrelaksowana. Najlepiej się czuje, kiedy idzie z tyłu, nie zwracając na siebie szczególnej uwagi. Wtedy je trawę, wącha krzaczki, jest ciekawska. Nie lubi się spieszyć. Zdystansowana do człowieka, widać, że miała z nim ograniczony kontakt. Zuza potrzebuje dużo cierpliwości, miłości i zrozumienia od swojego przyszłego opiekuna. Idealnym miejscem dla niej jest spokojny i cichy dom z ogródkiem.

Jeśli jesteś zainteresowana/y adopcją tego psiaka, prosimy najpierw o kontakt z wolontariuszem prowadzącym adopcje pod numerem telefonu podanym w ogłoszeniu!

Szukamy dobrego i odpowiedzialnego domu. Poprosimy o wypełnienie ankiety przedadopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ . Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i poadopcyjną. Wszystko to ma służyć zarówno bezpieczeństwu psa, jak i potencjalnego Właściciela
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:Daria 602 480 703
informacje dodatkowe: