Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Szafranek - podaruj mu miły dom

Szafranek - podaruj mu miły dom

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:24 04 2019, 17:37
data ważności:24 05 2019
zamieszczający ogłoszenie: Fundacja Głosem Zwierząt
Dane zwierzaka:
urodzony: 2007
miasto:Poznań
klasyfikacja: » terrier (grupa FCI 3) » teriery typu bull » American Staffordshire Terrier
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Szafranek jest psem, który większość życia spędził w ciepłym mieszkanku. Na stare lata został z niego wyeksmitowany do resztek budy na łańcuch - i tak w chłodzie i o głodzie przetrwał dwa lata... W upiornym zimnie, które takim psom - praktycznie bez okrywy włosowej - dokucza bardzo boleśnie. Niewola i głód były jeszcze gorsze. Ale dał radę. Zabrany do miłego, dobrego miejsca, szybko odzyskuje radość życia (a ma jej wielkie zapasy, wierzcie nam!) - i z dnia na dzień robi się młodszy!
Wg człowieka, który go do tej budy przytwierdził, Szafranek ma lat 12. To dużo... Być może nie ma tyle, bo rzeczywiście jego energia i ruchy pozwalają przypuszczać, że na jego wygląd większy wpływ miały ostatnie dwa lata życia w takich warunkach.
Ale na pewno nie jest młodym pieskiem, który da radość na następne lat 12... Ale może to Ty chcesz podarować coś jemu? Nie tylko brać?
Jest fajnym, mądrym psem.Szybko się uczy. Mocny, nie potrzebuje udowadniać innym psom że da im radę - jest miły i ignoruje zaczepki. Szafranek może mieszkać z innymi kotami i psami. Jest już trochę głuchy, ale doskonale reaguje na gesty. Kontaktowy, miły i bezproblemowy pies.Kontakt: 797 333 469
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:797 333 469
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany