Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Szukam wesołej rodzinki która mnie pokocha, adopcja psa.

Szukam wesołej rodzinki która mnie pokocha, adopcja psa.

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:20 01 2013, 19:55
data ważności:21 04 2013
zamieszczający ogłoszenie: Agnieszka
Dane zwierzaka:
urodzony: 2010
miasto:Gdańsk
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Dzień Dobry
Jestem Laki. Mam 2 lata i 3 miesiące. Od kilku miesięcy szukam swojego miejsca na ziemi – może to miejsce to Twój dom?
Laki jest bardzo żywiołowym pieskiem. Lubi biegać, skakać, bawić się. Jest towarzyski i kontaktowy, dogaduje się ze wszystkimi psami, toleruje wszystkie koty. Jest przyjacielem dla każdego. Ale najważniejszy jest dla Lakiego człowiek.
Ponieważ Laki jest wyjątkowo energicznym psem, szukamy dla Niego równie energicznej i aktywnej rodziny: długie spacery, wspólne zabawy, a potem zasłużony odpoczynek przed kominkiem.
Nieważne czy mieszkasz w domu czy w bloku, ważne żebyś pokochał Lakiego całym sercem, bo Laki tak właśnie będzie kochał – bezinteresownie i do końca.
Laki został zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Jest gotowy do adopcji przez swoją drugą, ludzką połowę. Jest domowym pieskiem, grzecznie zostaje sam w domu, niczego nie niszczy i nie brudzi. Psi ideał.
To znowu ja, Laki psi ideał. Tak, tak, wykastrowali mnie. I kilka razy kuli. Trochę bolało. Ale teraz przynajmniej jestem zdrowy. Zapomnieli jeszcze napisać, że znam kilka fajnych sztuczek, ładnie pachnę i będę Twoim najlepszym przyjacielem na bardzo długie lata. Zapomniałbym ważę 16,5 kg i mam około 59 cm w kłębie.
Dla dobra Państwa i mojego, konieczna będzie wizyta przedadopcyjna, w celu zapoznania się. Możliwy jest dwutygodniowy okres próbny, przedwstępny. Jeżeli Państwo spodobacie sie mnie, a ja Wam... to podpisana zostanie umowa adopcyjna. Dodatkowo, będziecie mogli Państwo korzystać bezpłatnie z porad mojej trenerki i obecnej opiekunki:) Chętnie zamieszkam w Trójmieście lub okolicach.
Na rozmowę wstępną na mój temat proszę o kontakt z Lilianą pod numerem 505 222 816, adres: Poprzeczna 78, 83-010 Straszyn, e-mail: lilianamadejska@gmail.com
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:505 222 816
mailem:lilianamadejska@gmail.com
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany