Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » TEO - kochany OWCZAREK NIEMIECKI - przyjaciel świata - roczny DZIECIAK kocha cały świat !

TEO - kochany OWCZAREK NIEMIECKI - przyjaciel świata - roczny DZIECIAK kocha cały świat !

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:25 11 2013, 12:43
data ważności:25 12 2013
zamieszczający ogłoszenie: Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
Dane zwierzaka:
urodzony: 2012
miasto:Jędrzejów
klasyfikacja: » owczarek (grupa FCI 1) » owczarki » Owczarek niemiecki
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Teoś to przemiły psiak w typie owczarka niemieckiego. Błąkał się po wsi, przygarnęli go tymczasowo dobrzy ludzie. Jednak na tym nie kończy się jego smutna historia. Kilka dni po tym jak Teoś został przygarnięty, wyszedł poza posesję i ktoś uderzył go łamiąc mu łapę. Teoś ma złamanie kości przedramienia - bez odłamkowe. Jest już po operacji (31.10.2013). Łapa jest w opatrunku, pod kontrolą weterynarza. Ostatnia wizyta kontrolna (19.11.2013) wykazała iż wszystko idzie w dobrym kierunku, kość ładnie się zrasta. Teraz psiak czeka na najlepszy na świecie dom.

Teoś jest młodym, ok. rocznym psem. Jest delikatnej budowy psem w typie owczarka. Waży 22 kg i ma ok. 55-60 cm w kłębie. Jeśli ktoś jest miłośnikiem rasy, a nie ma możliwości lokalowych na 40 kg psa - Teoś jest idealnym kandydatem. W tej chwili dorasta, nabierze jeszcze masy mięśniowej i na pewno zmężnieje. Teoś jest przemiłym i kochanym psem, mimo krzywdy jakiej doświadczył nie stracił wiary w człowieka. Jest ufny i kontaktowy od pierwszego spotkania, w stosunku do każdego - taki przyjaciel całego świata. Każdego wita merdaniem ogona, rozdaje buziaczki na lewo i prawo. Uwielbia miziania i pieszczoty. Jest mądry, szybko się uczy, wydaje się, że rozumie każde słowo. Totalnie łagodny, pozwala zrobić ze sobą wszystko. Cierpliwy i wpatrzony w opiekuna jak w obrazek. To jeszcze psi dzieciak - taki model do ogarnięcia - z uwagi na łapę musi mieć ograniczony ruch i swoją energię przekierował na gryzaki wszelkiej maści. Ma dobry stosunek do innych psów oraz kotów, bardzo ładnie chodzi na smyczy i grzecznie znosi jazdę samochodem. Sygnalizuje potrzebę wyjścia na dwór. Zupełnie nieagresywny, to taki mały psi gamoń. Kochany, do miziania i przytulania. Teo bez problemu chodzi na 3 łapach.

Teoś przebywa w domu tymczasowym w Jędrzejowie (świętokrzyskie)

Odrobaczenie: tak
Odpchlenie: tak
Szczepienia: wkrótce
Kastracja: tak (19.11)
Czip: tak

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
tel. 501 341 021 (po godzinie 15)
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl
www.obrona-zwierzat.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:501 341 021
mailem:soz@obrona-zwierzat.pl
informacje dodatkowe:
odrobaczony
wysterylizowany