Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » VOLVO - młody i wspaniały OWCZAREK NIEMIECKI - przyjaciel całego świata, kocha ludzi i psy - PRZYSTOJNIAK do adopcji !

VOLVO - młody i wspaniały OWCZAREK NIEMIECKI - przyjaciel całego świata, kocha ludzi i psy - PRZYSTOJNIAK do adopcji !

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:07 04 2014, 13:07
data ważności:07 05 2014
zamieszczający ogłoszenie: Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
Dane zwierzaka:
urodzony: 2012
miasto:Jedrzejów
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Volvo czyli powiat jędrzejowski owczarkiem stoi ... Volvo został zgarnięty wprost spod kół tira, który wyhamował prawie na nosie psa. Volvo szedł zagubiony i skołowany środkiem ruchliwej ulicy.

Volvo jest młodym psem w typie owczarka niemieckiego. Ma ok. 2 lat. W tej chwili to szkielet obleczony skórą, grzbiet zgięty w pałąk, kręgosłup na wierzchu. Po odkarmieniu będzie pięknym i dość dużym psem, w tej chwili waży 28 kg. Jest wysoki i smukły. W kontakcie z człowiekiem Volvo jest niezwykle przyjazny, wita każdego z rozmerdanym ogonem. Cieszy się na widok opiekuna i wariuje. Niezwykle pro ludzki i wpatrzony w opiekuna. uwielbia być blisko, mieć oparcie i poddawać się miziakom i pieszczotom. Od razu wywraca się do góry kołami i odpływa w letargu. Jeśli się kładzie, to tylko na nogach opiekuna, jeśli stoi w miejscu, to najchętniej opierając się o nogi. Jest niezwykle sympatyczny i kochany. Volvo jest niezwykle pozytywnym psiakiem. Bardzo mądry, wydaje się, ze rozumie wszystko co się do niego mówi. Nastawiony na kontakt z człowiekiem. Jest wesoły, lubi szaleństwa i zabawy, ale jednocześnie Volvo to zrównoważony i spokojny pies. Jest całkowicie łagodny, bez problemu zniósł zabiegi pielęgnacyjne i czyszczenie bolesnych uszu. Volvo ma świetny kontakt z innymi psami, całkowicie łagodny, zachęca do zabawy i jest wielce cierpliwy wobec bezczelnego kompana, który warczy mu w twarz. Na spacerze nie oddala się, ładnie wraca na zawołanie i pilnuje swojego stada zaganiając psy do grupy. Grzeczny w trakcie jazdy samochodem. Potrafi chodzić na smyczy.

Volvo przebywa w Jędrzejowie (świętokrzyskie).

U nas od: 05.04.2014
Odpchlenie: tak (05.04)
Odrobaczenie: tak (05.04)
Szczepienia: wkrótce
Kastracja: wkrótce
Czip: tak

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
tel. 501 341 021 (po godzinie 15)
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl
www.obrona-zwierzat.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:501 341 021
mailem:soz@obrona-zwierzat.pl
informacje dodatkowe:
odrobaczony
wysterylizowany