Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » WHISKY - młoda, PRZYJACIELSKA, zjawiskowa JAMNIKO-TERIER do adopcji

WHISKY - młoda, PRZYJACIELSKA, zjawiskowa JAMNIKO-TERIER do adopcji

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:31 03 2016, 13:28
data ważności:30 04 2016
zamieszczający ogłoszenie: Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
Dane zwierzaka:
urodzony: 2015
miasto:Kraków
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Whisky to jeszcze psie dziecko, dziecko już doświadczone bezdomnością. Została odłowiona we wsi, w cieczce. Przeżywała horror i nie mogła się ogonić od sfory wiejskich psów.

Jest młodą ok. roczna suczką. Z wyglądu jamnik przez teriera, dobrze zbudowany jamnik, bo suczka waży ok. 10 kg. Jest typem przegubowca dłuższa niż wyższa z wyraźną terierzą domieszką w tle. Wygląda jednak na to, że teriera ma tylko w wyglądzie, z charakteru to cudowna i kochana suczka. Jest ufna, kontaktowa i kompletnie otwarta na świat i jego poznawanie. Jest mega pozytywna i radosna. Takie beztroskie i radosne psię, ale w granicach przyzwoitości, to nie jest typ adhd. Nie boi się również mężczyzn. Nie widać w jej zachowaniu lęków, chyba na całe szczęście życie było jednak dość łaskawe. Jest kochanym psim dzieckiem, uwielbia pieszczoty, wtula się w człowieka całą sobą. Kiedy można daje też upust swoim dziecięcym emocjom i wariuje jak szalona. Mimo młodego wieku jest dość rozważna i stonowana. Całkiem opanowana jak na swój wiek, nie jest również typem histeryczki. Spolegliwa, posłuszna i łagodna. Nie wygląda na psiego terrorystę. Idealnie grzeczna podczas jazdy samochodem. Naprawdę ciężko w tej chwili powiedzieć o niej coś złego, jest tak pozytywnym psem. Przyzwoicie radzi sobie na smyczy. Bezproblemowa w kontaktach z innymi psami i sukami. Będzie idealną towarzyszką dla rodziny z dziećmi.

Whisky przebywa w hotelu w ok. Krakowa.

Odpchlenie: tak
Odrobaczenia: tak
Szczepienie: wkrótce
Sterylizacja: wkrótce
Czip: wkrótce

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
tel. 501 341 021 po godz. 15
soz@obrona-zwierzat.pl
www.obrona-zwierzat.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:501 341 021
mailem:soz@obrona-zwierzat.pl
informacje dodatkowe:
odrobaczony