Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » sprzedam zwierzaka  » psy  » Pralinka - oddana i wpatrzona w przewodnika - OTOZ Animals Schronisko Ciapkowo

Pralinka - oddana i wpatrzona w przewodnika - OTOZ Animals Schronisko Ciapkowo

sprzedam zwierzaka
data zamieszczenia:28 03 2014, 13:01
data ważności:27 04 2014
Dane zwierzaka:
urodzony: 2012
miasto:Gdynia
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Pralinka jest jak czekoladka nadziewana nie słodką masą lecz miłością. Miłością do wszystkich ludzi pomimo tego co w swym krótkim życiu przeszła. Każdy kto ją pozna, pragnie jej kontaktu coraz więcej i więcej….
Pokochaliśmy ją za jej dobry charakter, za cierpliwość i oddanie. Dlatego dołożymy wszelkich starań aby pomóc jej w chorobie.
Sunia trafiła do nas w wyniku interwencji Inspektorów OTOZ w stanie skrajnego wygłodzenia. Każdy podawany jej pokarm natychmiast zwracała. Wykonaliśmy niezbędne badania, które wykazały anemię …. Zdecydowaliśmy się na wykonanie gastroskopii, która wykazała achalazję przełyku – tzw przełyk olbrzymi. Oznacza to, że jej przełyk jest znacznie powiększony i nie daje sobie rady z przesuwaniem pokarmu.
Sunia nie może jeść standardowych pokarmów, a jedynie specjalne, miękkie jedzenie zmieszane z wodą. Dlatego gotujemy i podjemy jej, kilka razy dziennie w małych porcjach, zmiksowany ryż z warzywami i kurczakiem. Pralinka musi ten pokarm przyjmować w pionie czyli stojąc na tylnych łapach. Po spożyciu przez 15 minut musimy dalej ją pionować, aby go nie zwróciła.

Zleciliśmy wykonanie specjalnego dla zwierząt dotkniętych tym schorzeniem mebla, tzw. krzesło Baileya.

Wiemy, że dzięki Wam uda się nam poprawić byt suni… Nie raz pokazaliście nam jak wielkie macie serca. Dzisiaj prosimy Was o wsparcie naszej walki. Każda torebka ryżu, marchewki, każdy kilogram świeżego drobiu – kurczaka, będzie dla nas ogromnym wsparciem.
Możecie też nas wspomóc przesyłając darowiznę dla Pralinki. Dzięki temu będziemy mogli opłacić wykonanie specjalnego krzesła Baileya i zakupić dla niej jedzenie.
Prosimy o pomoc dla naszej Pralinki, pralinki nadziewanej miłością do ludzi. Darowiznę można wpłacać na konto schroniska:
Bank Nordea 50 1440 1026 0000 0000 0452 8344 z dopiskiem: „Dla Pralinki”.
A jeśli jest gdzieś dom i osoba, która podjęłaby się opieki nad sunią czekamy na telefon 58 622 25 52

OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt "Ciapkowo" Gdynia ul. Małokacka 3A
www.ciapkowo.pl
Jeśli nie możesz adoptować psa, przekaż 1% podatku, adoptuj wirtualnie lub prześlij darowiznę pieniężną na konto schroniska: Bank Nordea 50 1440 1026 0000 0000 0452 8344
Psiaki będą Ci wdzięczne..
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:58 622 25 52
mailem:schronisko@ciapkowo.pl
informacje dodatkowe: