Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » zaginął zwierzak  » psy  » Zaginął owczarek niemiecki okolice Koszalina NAGRODA

Zaginął owczarek niemiecki okolice Koszalina NAGRODA

zaginął zwierzak
data zamieszczenia:25 06 2015, 16:09
data ważności:25 07 2015
zamieszczający ogłoszenie: Kaja10014
Dane zwierzaka:
urodzony: 2014
miasto:Koszalin
klasyfikacja: » owczarek (grupa FCI 1) » owczarki » Owczarek niemiecki
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Aron to śliczny, duży owczarek niemiecki długowłosy, był z ta rodzina od momentu urodzenia .
Aron zaginął 14 .09. 2014 podczas spaceru nad rzeką Radew, w okolicach miejscowości Bardzlino - Niedalino, niedaleko Koszalina i Bialogardu (woj. zachodniopomorskie)
Od razu zaczęły się intensywne poszukiwania, jednak bez skutku .
W pomoc zaangażowały się setki osób i organizacji o dobrym, gołębim sercu Zostało wydrukowanych i rozwieszonych ponad 1500 szt ulotek.
Zostały powiadomione wszelkie jednostki, organizacje, straże gminne, miejskie schroniska, weterynarze itp. Bylo oglaszane o zaginięciu w lokalnej prasie. Internetowa wersji GK24 zamieściła trzy artykuły o zaginionym psiaku.
W środę około południa 17.09.2014 rodzina otrzymala telefon z Białogardu i mail ze zdjęciem Arona, ktory - wykończony, wycieńczony leżał na chodniku w centrum Białogardu przy banku BZWBK netto przy ul.1-go Maja, w okolicach sklepu Netto .
Byla chwila radości, jednak radość okazała się przedwczesna ... Autor zdjęcia powrócił do miejsca, gdzie wykonał zdjęcie - psiaka jednak już nie było.
Zycie rodziny legło w gruzach, nie śpia nocami, płacza jak małe dzieci, tęsknia za nim niemiłosiernie. Jest u nich w domu matka Arona, Elza, z którą wychowywał się od urodzenia. Suczka nie je, wyje, tęskni za swoją pociechą. Codziennie obwąchuje auto, szuka swojego syna .
Aron jest członkiem tej rodziny, jego brak jest nie do opisania. To jest cudowny pies, bardzo łagodny. Jego życiem była zabawa.
Do poszukiwań Arona dołącza sie coraz większa ilość osób. Przychodza dziesiątki zdjęć i sygnałów, jednak do tej pory ostatnim wiarygodnym sygnałem było zdjęcie Arona leżącego na chodniku .
Nie przejdźcie Państwo obojętnie obok tych poszukiwań - tego psa nie da się wymazać z pamięci. Rodzina codziennie wypatruje jego powrotu, przejeżdża okoliczne miejscowości, prosi ludzi o każdy sygnał o wałęsających się owczarkach, prosi o wykonywanie i przesyłanie zdjęć .

Aron ma bujną ciemną, podpalaną sierść, ciemny pyszczek. Poza tym ma jedną charakterystyczną cechę wizualną - ogon nie jest tak bujnie porośnięty sierścią, ponadto jest skrócony operacyjnie o kilkanaście cm. Z identyfikacją pieska nie byłoby absolutnie żadnych problemów .
Ten ogon nie pasuje do owczarka, rzuca sie w oczy. W dniu zaginięcia miał na sobie materiałową czerwoną obrożę z platikowymi czarnymi klamerkami zapinającymi.
To bardzo ufny łagodny pies, stworzony do zabawy, on nigdy w życiu nie zawarczał, wychowywał się z matką i trzema kundelkami, które ta rodzina przygarnela.

Została wyznaczona nagroda 4000 złotych za pomoc w odnalezieniu Arona .

Być może Aron jest u kogoś w domu lub na posesji. Można go bez obaw złapać. Pies może się wyrywać, ze strachu nie reagować na imię, ale na 100% nie będzie agresywny.Ten pies nie nadaje się do stróżowania, jego życiem byla ciągła zabawa, aportowanie ....
Aron moze byc na terenie całej Polski.

Kontakt
505 095 900
512 108 268
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:505095900
informacje dodatkowe: