Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » znalazłem zwierzaka  » psy  » IZZY-kochany, BARDZO grzeczny,miły mix wyżeł szuka dobrego domu

IZZY-kochany, BARDZO grzeczny,miły mix wyżeł szuka dobrego domu

znalazłem zwierzaka
data zamieszczenia:29 01 2017, 15:30
data ważności:28 02 2017
zamieszczający ogłoszenie: Petsitterki
Dane zwierzaka:
urodzony: 2015
miasto:Kraków
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Poszukujemy dobrego domu dla cudownego psiaka, który niedawno trafił pod naszą opiekę. Izzy to pies młody, wspaniały, kochany. Pomimo, że początek jego życia nie był nejlepszy, szczenięce miesiące życia spędził na łańcuchu, nie stał się psem złym, nerwowym i niedobrym. Izzy jest prze-kochany. Zachowuje się jak mała owieczka, która drepta do nas aby sie przytulić, aby być blisko opiekuna i aby być głaskanym. To psiak, w którym nie ma cienia agresji. Świetnie dogaduje się z innymi psami, nie jest nerwowy, jest po prostu "super". Izzy przypomina wyglądem wyżły niemieckie, ale u nas nie wykazuje tentencji do polowania. Z całą pewnością będzie jednak wspaniale aportować i przy odrobinie wysiłku można wyszkolić go na bardzo posłuszego i mądrego psa.
Izzy ma maksymalnie 2 lata, jest średniej wielkości, waży około 20 kg. Większy nie będzie. Ma dość długą, piękną okrywę włosową. Przy regularnej pielęgnacji i czesaniu będzie przepiękny...
Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.

Kontakt:
Iwona 793993779
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:793993779
informacje dodatkowe: