Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » schroniska dla zwierząt  » DT u MAGDY Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
podaj łapę

(0)

oceń schronisko
(5.00)

DT u MAGDY Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!

w serwisie od:29 12 2014, 12:48
Dane adresowe:
Kawęczyńska 16A lok 42
03-772, WARSZAWA
o schronisku:
DT u Magdy to grupa wolontariuszy-kotodziałaczy – ratujemy koty i tworzymy kilka domów tymczasowych dla, ogólnie ujmując, kociej biedy z Warszawy i okolic.

Działamy w ramach fundacji Viva! Akcja dla zwierząt. Zbieramy fundusze na leczenie i opiekę nad kotami, którymi się zajmujemy (znajdy, podrzutki, a także wolnożyjące dzikusy piwniczno-podwórkowe). Nasi podopieczni są utrzymywani wyłącznie z Waszych darowizn. W naszych domach mieszka ponad 30 kotów do adopcji (realnej lub wirtualnej) oraz stałych rezydentów (z reguły starych i chorych) – uratowanych dawno od bezdomności. Na co dzień dokarmiamy też ponad 50 dzikusów.
Oprócz regularnej opieki nad futrzakami w domach, nasza praca to także interwencje, odławianie do sterylizacji i ciągłe ogłaszanie i promowanie sierściuchów, by trafiały do dobrych domów. Leczenie, szukanie domów, karmienie, sprzątanie, latanie po piwnicach i inne tego typu przyjemności to nasz chleb powszedni. To też niekończące się kocie historie, z których wiele nie ma jeszcze dobrego zakończenia. Zakończenia, jakim byłby właśnie nowy dom. Nagrodą za naszą działalność jest wieeelka satysfakcja, gdy uda się pomóc, zrobić dobrą adopcję lub chociażby ogarnąć jakąś zapyziałą piwnice polepszając „warunki mieszkaniowe” kotom miejskim. Cieszy nas też bardzo stale powiększające się grono pozytywnych kociolubów, którzy wspierają nas i nasze kocury.
znalazły dom
komentarze