Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » 4 Szczeniaki
podaj łapę

(8)

oceń zwierzaka
(10.00)

4 Szczeniaki

psy
w serwisie od:29 12 2008, 09:47
Metryczka:
urodzony: 2008
klasyfikacja: » mieszańce
płeć:1 piesek i 3 suczki
o zwierzaku:
Na odpowiedzialnych opiekunów czekają 4 szczeniaki w typie owczarka niemieckiego, piesek i trzy suczki.
Szczenięta mieszkają w takich właśnie warunkach jak na zdjęciach … Opiekują sie nimi dzieci,  zbieraja pieniądze, składają się na jedzenie dla maluchów i karmią je dwa razy dziennie. Szczeniaki mają około 3,5 miesiąca, są zupełnie oswojone, garną się do ludzi. Suczka juz się nimi nie zajmuje, teraz ma cieczkę i nie było jej z maluchami. Gdyby nie dziewczynki, szczenięta nie przeżyły by… Pies na zdjęciach to ich starszy brat, z miotu z zeszlego roku.
Mama szczeniąt musi zostać wysterylizowana. Prosimy o wsparcie finansowe na odrobaczanie oraz szczepienia wszystkich maluchów oraz na sterylizację suczki.
Potrzebne jest też jedzenie dla psiaków (teraz dzieciaki nie chodza do szkoły, wiec juz nie ma kanapek, dzisiaj stadko wchłonęło dwie duże puszki plus suche) szczeniaki nie są szczepione (a już najwyższy czas), trzeba je stamtąd zabrać, moze do schroniska… na razie wygladają na zdrowe, ale jesli tam coś się przyplącze?? powinny byc zaszczepione wczesniej i nabrac odpornosci ZANIM trafią gdziekolwiek … same szczepionki dla czwórki to 240 zł… masakra. tak naprawde najważniejsze w tej chwili jest szczepienie i znalezienie domów dla szczeniąt - i to PILNIE… zeby nie trafiły do schroniska… są coraz trudniejsze do opanowania, sa coraz bardziej samodzielne, rozłażą sie po ulicy, tam jest z jednej strony bardzo ruchliwa droga, z drugiej taka zaciszna, ale też asfalt, bez progów zwalniających, w sam raz do rozpędzania się…
Wpłaty ( z dopiskiem: “owczarkowate szczeniaki”) prosimy kierować na konto:
Fundacja “For Animals” oddział w Częstochowie
76 1370 1170 0000 1706 4855 2203
 
 
Więcej zdjęć: http://foranimals.czest.pl/www/szczeniaki/
najnowsze komentarze
  • ★Daria★

    2009-01-04 18:01:33
    Ale słodziutkie;-*
    Moje zwierzątka podając ci łapki merdają ogonkami i liczą na wzajemność;-*