Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Bezimienne , niechciane
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Bezimienne , niechciane

psy
w serwisie od:04 11 2011, 12:25
opiekun Wolontariusz
Metryczka:
urodzony: 2011
miasto:Katowice
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:nie wiem
o zwierzaku:
Nadeszła jesień...liście zaczęły opadać z drzew...noce zrobiły się chłodne, nad ranem widać juz szron na trawie....wśród tej jesiennej atmosfery pewien człowiek usłyszał ciche zawodzenie..wiatr? Pomyślał...nie...wiatr nie skomle, nie prosi o pomoc...Dobry człowiek rozejrzał się i zobaczył... piątkę malutkich osesków... bez ząbków z ledwo otwartymi oczkami...co miał zrobić? Nie wie jak się nimi zająć...czasu tez brak... pomyślał o schronisku...
i tak do katowickiego schroniska trafiło rodzeństwo trzy tygodniowych psiaków. Znaleźli się dobrzy ludzie, którzy zaoferowali pomoc maleństwom w domowym zaciszu zanim nie będą gotowe do adopcji. Dwójka znalazła już dom, pozostała trójka wciąż czeka na swojego człowieka!
Teraz pieski mają już 6 tygodni, są odrobaczone, dobrze wykarmione i gotowe rozpocząć życie w nowej rodzinie. Są ciekawe świata i jak to dzieci wszędzie ich pełno. Nie potrafią jeszcze utrzymywać czystości – są za małe, ale w odpowiednim czasie raz dwa załapią że w domu nie wolno (odrobina cierpliwości i częste wychodzenie zdziała cuda) Będą średniej wielkości psiakami.
Pamiętaj pies nie jest zabawką! Adopcja psa to decyzja na kilkanaście następnych lat! Nie wydajemy psów na łańcuch, ani do pilnowania posesji.


Psiaki dostana kupony na bezpłatna kastracje/sterylizację do wykorzystania kiedy dorosną.
Kontakt: Marzena
mail: istar016@gmail.com
tel: 607-913-906 (dzwonic po 17.00)


bądź Ania
tel: 723-941-524 (proszę wysłać sms - oddzwonimy)
najnowsze komentarze