Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Borysek 3,5 roku szuka domu !
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Borysek 3,5 roku szuka domu !

psy
w serwisie od:14 05 2017, 11:07
właściciel piesnazakrecie
Metryczka:
urodzony: 2013
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
o zwierzaku:
Borysek to uroczy psiak o niepospolitej urodzie. Nie miał łatwego życia. Gdy jako podrostek znalazł dom ogromnie się cieszyłyśmy. Niestety kilka dni temu ten dom stracił. Obecnie ma jedynie awaryjny DT w Warszawie, pilnie szukamy mu schronienia na dłużej, zarówno tymczasowego jak też nowego domu.

Borysek bardzo przeżył utratę domu, przywiązał się do opiekunów i rozstanie z nimi nie było dla niego łatwe. Przez pierwsze 2-3 dni jest bardziej nieufny, ale szybko się przekonuje, przekupiony smaczkami i kiełbaską jeszcze szybciej;) Poprzedni pan domu niekoniecznie dobrze go traktował, dlatego Borysek trudniej przekonuje się do mężczyzn.
Potrzebuje odpowiedzialnego, cierpliwego i doświadczonego opiekuna. Szukamy mu również domu bez malutkich dzieci.
Gdy już zaufa człowiekowi to na zawsze! Czy znajdzie się teraz ktoś, kto więcej tego zaufania nie zawiedzie ? Ktoś kto pomoże mu zapomnieć o wszystkich złych przeżyciach.

Borysek ma pozytywne nastawienie do innych psów, bez problemu dogada się z innymi psami w domu. Kotów raczej nie toleruje.
Zna podstawowe komendy, przeszedł szkolenie na psa towarzyszącego. Na dworze ładnie chodzi na smyczy, słucha się. Dobrze radzi sobie w samochodzie. Zostaje sam w domu, utrzymuje czystość, nie niszczy.

Borysek ma aktualną profilaktykę, jest wykastrowany i zachipowany. Waży ok. 12 kg ale jest ciut za gruby, sięga przed kolana.

Chcemy znaleźć Boryskowi dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.

NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH !

Zwierzę nie jest rzeczą. Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną.
najnowsze komentarze