Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Henio
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Henio

psy
w serwisie od:12 01 2015, 13:40
opiekun Dom dla Henia
Metryczka:
urodzony: 2012
miasto:Katowice
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
o zwierzaku:
Henio jest małym, przyjaznym psem.

Przez kilka miesięcy wałęsał się po małym miasteczku w Małopolsce, aż w końcu trafił do nas. Nasza suczka nie toleruje innych psów, dlatego Henio nie może z nami zostać na stałe - szukamy odpowiedzialnego opiekuna, który da mu dom.

Weterynarz ocenił jego wiek na ok. 3-4 lata, piesek jest zdrowy, trzeba go tylko trochę odżywić. Waży niecałe 10 kg, ma 35 cm w kłębie, zdrowe zęby (niewielka ilość kamienia na kłach), dosyć długą sierść (lubi czesanie, kilka minut dziennie powinno wystarczyć).
Niestety nie jest wykastrowany, zabieg będzie mógł mieć za jakieś trzy tygodnie (jesteśmy w stanie pokryć koszty sterylizacji!).

Henio jest grzeczny, nie niszczy, zostaje sam w domu, załatwia się na podwórku, ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie szczeka, wobec innych psów jest uległy, wobec ludzi - łagodny, przyjacielski, najchętniej cały czas by się przytulał. Nie potrzebuje specjalnie dużo ruchu, będzie świetnym kompanem zarówno dla całej rodziny, jak i dla osoby starszej.

Bardzo nie chcemy oddawać go do schroniska, nie zasługuje na to, garnie się do wszystkich ludzi, bardzo potrzebuje człowieka!

Jeśli możesz pomóc Heniowi, chcesz dać mu dom - skontaktuj się z nami.

P.S. Henio grzecznie jeździ w samochodzie - jeśli trzeba będzie, to nie ma problemu z transportem gdzieś poza Śląsk.
Nie boi się weterynarza, zjada wszystko, co mu się da - nawet suchą karmę.
Pies ideał!
najnowsze komentarze