Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Lala
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Lala

psy
w serwisie od:20 09 2012, 13:21
opiekun Wolontariusz
Metryczka:
urodzony: 8 2010
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
o zwierzaku:
Wokół rozpościerał się szeroki świat. Zimny, obcy i niebezpieczny. Gdy waży się tylko 6 kg, każdy wokół jest tytanem i gigantem. Biegła przed siebie, zawrócić nie mogła. Nie było już przeszłości –człowiek ją zabrał. A potem zjawili się ludzi. Złapali podstępem i wsadzili do klatki. Ale to byli dobrzy ludzie, co chcieli pomóc.


Lalka została złapana na ulicy pewnego zimnego dnia. Co działo się przez pierwsze 2 lata jej życia? Nie wiadomo. W chwili znalezienia sunia miała chore oczko. Wypadnięcie kanału łzowego. W schronisku podczas sterylizacji, ten kanał został zoperowany. Niestety sunia nie widzi na to oko, ale jest szansa, że odzyska wzrok – przez kilka następnych miesięcy musi mieć zakraplane oczko .
Laleczka trafiła do psiego hoteliku, gdzie musiała przejść drugą operację –żeby usunąć ropień, powstały po sterylizacji. Teraz niemal zdrowa czeka ...czeka na nową rodzinę. Taką co już nigdy nie porzuci, nie wykorzysta i nie pozbędzie się jej. Rodzinę i dom, który będzie azylem do końca świata – i jeden dzień dłużej.

Sunia jest maleńka– a jej serce i uczucia są wielkie jak u każdego przyjaciela.
Lalaczka jest również bardzo grzeczna! Kocha wszystkich wokół siebie - dzieci,inne psy, koty.
Najchętniej nie opuszczała by człowieka na krok! Ale wie, ze w domu należy być cicho i czasem trzeba zostać samemu. I wie, że w domu nie należy brudzić – choć czasem w ramach psikusów ...ale kto z nas czasem nie robi bałaganu?
Bardzo lubi spacery, a na smyczy chodzi bardzo ładnie! A nawet gdyby zdarzyło się jej pociągnąć ..kto poczuje to przy jej 6 kg?
Lalka bardzo lubi wylegiwać się na ludzkich kolanach – a jak nie ma kolan to każda pufa będzie dobra.
Jeśli szukasz małego przyjaciela – na dobre i złe – jeśli zauroczyły Cię oczka tej mini psiny, napisz/zadzwoń – zapytaj o więcej. Zastanów się czy to właśnie ona? Poznaj ją bliżej!

Laleczka musi mieć zapuszczane krople z cyklosporyną do oka jeszcze przez kilka miesięcy.
Przebywa w hoteliku w Halinowie.
najnowsze komentarze